PLN

Wyposażenie dla przemysłu spożywczego

Wyposażenie dla przemysłu spożywczego

Popularne produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 230

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  PROMOCJA
  276 375,79 zł 318 782,90 zł 339 942,23 zł 392 102,97 zł
 2. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  30 755,82 zł 37 829,66 zł
 3. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  33 719,15 zł 41 474,55 zł
 4. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  35 380,41 zł 43 517,90 zł
 5. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  43 327,54 zł 53 292,87 zł
 6. Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  100 713,53 zł 112 247,50 zł 123 877,64 zł 138 064,43 zł
 7. Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  38 454,24 zł 60 299,36 zł 47 298,72 zł 74 168,21 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 230

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zarządzasz produkcją żywności o wysokiej wydajności? Planujesz inwestycję, modernizację lub uruchomienie nowej linii technologicznej? Skorzystaj z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w polskiej branży spożywczej. HERT jest ekspertem i liderem w Polsce w zakresie techniki, maszyn i automatyzacji produkcji pieczywa i pieczywa cukiernicza. Kolejną świetnie znaną nam branżą jest przetwórstwo warzywno-owocowe. Dostarczamy i instalujemy maszyny do przemysłu spożywczego, które obsługują liczne procesy produkcyjne. Pomagamy także dobrać najlepsze systemy do pakowania surowców świeżych i przetworzonych, po obróbce termicznej i mrożonych.

Maszyny przemysłu spożywczego

Dostarczamy urządzenia dla przemysłu spożywczego i wdrażamy rozwiązania, które są dostosowane do polskich warunków produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt znanych producentów maszyn spożywczych o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy nie tylko z dużymi, liczącymi się fabrykami, ale i mniejszymi, starannie dobranymi wytwórcami. Ponadto dysponujemy własnym, rodzimym działem projektowo-produkcyjnym.

Linie, maszyny i urządzenia przetwórstwa owocowo-warzywnego

Oferujemy maszyny do przemysłu spożywczego, które wspierają produkcję zakładów działających w branży przetwórstwa warzywno-owocowego. W zależności od specyfiki firmy, dostarczamy pojedyncze maszyny i urządzenia przetwórstwa owocowo-warzywnego lub projektujemy i instalujemy całe linie produkcyjne.

Hert będzie odpowiednim partnerem przy wyborze najlepszych opcji systemów do pakowania surowców świeżych, po obróbce termicznej, mrożonych i przetworzonych w postaci cieczy i mas z cząsteczkami lub gładkich. W branży spożywczej wyróżnia nas doświadczenie w dziedzinie porcjowania i dozowania w opakowania szklane, puszki, tacki, worki, kartony i ich paletyzacji.

Pakowanie i paletyzacja

Kolejnym obszarem naszej działalności jest pakowanie i końcówki linii. Zajmujemy się próżniowym lub tłokowym dozowaniem oraz pakowaniem produktów płynnych i gęstych, zawierających lub pozbawionych dużych cząstek stałych, o niskiej i wysokiej lepkości. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia do dozowania i pakowania tłuszczów. Zapewniamy również innowacyjne linie pakujące w kartony, w których wykorzystujemy urządzenia dopasowane do konkretnej produkcji. Mogą to być urządzenia do rozłożenia kartonu, aplikacji worków, dozownice, liczarki, sortery i separatory do napełniania różnych rozmiarów wiader, skrzynek i kartonów oraz do zaklejenia bądź zamknięcia worka lub kartonu.

Uzupełnieniem portfolio maszyn do pakowania są paletyzatory i urządzenia do rozpaletowywania. Tego typu urządzenia dla przemysłu spożywczego sprawiają, że załadunek lub rozpakowanie palet nawet dużej partii butelek, słoików, puszek czy pojemników przebiega szybko i precyzyjnie.

Maszyny przemysłu spożywczego do kontroli jakości opakowania

W asortymencie HERT posiadamy także maszyny przemysłu spożywczego do kontroli jakości opakowania i detektory metali. Po wcześniejszym rozpoznaniu potrzeb klienta proponujemy stosowne rozwiązania wykorzystujące na przykład fotokomórki, kamery, promieniowanie.

Urządzenia dla przemysłu spożywczego - skorzystaj z doświadczenia naszych eskpertów

Wybierając maszyny do przemysłu spożywczego do swojego zakładu, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Ważne są zarówno specyfikacja techniczna, wydajność urządzeń czy jakość zastosowanych materiałów, jak i dostosowanie maszyn do charakteru produkcji, bezpieczeństwo obsługi oraz łatwość utrzymania w czystości. Nasi wykwalifikowani projektanci i konstruktorzy zaproponują rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu i specyfiki produkcji. Zapewniamy również kompleksowe wdrożenie oraz sprawne połączenie różnych dróg produkcyjnych i systemów.

Maszyny przemysłu spożywczego HERT - najwyższa jakość

Rozwiązania, które dostarczamy, są zgodne z wymogami i trendami obowiązującymi w branży spożywczej. Celem konstruktorów urządzeń przemysłowych, z którymi współpracujemy, jest precyzja działania maszyn, automatyzacja oraz integracja systemów kontroli procesów. Oferowane przez nas urządzenia dla przemysłu spożywczego spełniają rygorystyczne wymagania higieniczne. Projektanci maszyn stale poszukują i wykorzystują nowe technologie oraz materiały, które umożliwią zmniejszenie zużycia energii i ilości odpadów oraz ograniczenie zanieczyszczenia środowiska podczas eksploatacji.