Wyposażenie dla przemysłu spożywczego

Wyposażenie dla przemysłu spożywczego

Popularne produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 231

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  PROMOCJA
  408 919,72 zł 326 013,34 zł brutto 502 971,26 zł 400 996,41 zł
 2. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  31 903,19 zł brutto 39 240,92 zł
 3. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  34 977,07 zł brutto 43 021,80 zł
 4. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  36 700,31 zł brutto 45 141,38 zł
 5. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  44 943,91 zł brutto 55 281,01 zł
 6. Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  116 435,00 zł 104 470,74 zł brutto 143 215,05 zł 128 499,02 zł
 7. Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  62 548,88 zł 39 888,81 zł brutto 76 935,12 zł 49 063,24 zł
 8. Kocioł elektryczny CUCIMIX 30l, Firex
  Kocioł elektryczny CUCIMIX 30l, Firex
  61 314,67 zł brutto 75 417,05 zł
 9. Używana tarka IR250/2i3 Brunner Anliker
  Używana tarka IR250/2i3 Brunner Anliker
  103 394,28 zł brutto 127 174,96 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 231

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zarządzasz produkcją żywności o wysokiej wydajności? Planujesz inwestycję, modernizację lub uruchomienie nowej linii technologicznej? Skorzystaj z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w polskiej branży spożywczej. HERT jest ekspertem i liderem w Polsce w zakresie techniki, maszyn i automatyzacji produkcji pieczywa i pieczywa cukiernicza. Kolejną świetnie znaną nam branżą jest przetwórstwo warzywno-owocowe. Dostarczamy i instalujemy maszyny do przemysłu spożywczego, które obsługują liczne procesy produkcyjne. Pomagamy także dobrać najlepsze systemy do pakowania surowców świeżych i przetworzonych, po obróbce termicznej i mrożonych.

Maszyny przemysłu spożywczego

Dostarczamy urządzenia dla przemysłu spożywczego i wdrażamy rozwiązania, które są dostosowane do polskich warunków produkcyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz sprzęt znanych producentów maszyn spożywczych o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy nie tylko z dużymi, liczącymi się fabrykami, ale i mniejszymi, starannie dobranymi wytwórcami. Ponadto dysponujemy własnym, rodzimym działem projektowo-produkcyjnym.

Linie, maszyny i urządzenia przetwórstwa owocowo-warzywnego

Oferujemy maszyny do przemysłu spożywczego, które wspierają produkcję zakładów działających w branży przetwórstwa warzywno-owocowego. W zależności od specyfiki firmy, dostarczamy pojedyncze maszyny i urządzenia przetwórstwa owocowo-warzywnego lub projektujemy i instalujemy całe linie produkcyjne.

Hert będzie odpowiednim partnerem przy wyborze najlepszych opcji systemów do pakowania surowców świeżych, po obróbce termicznej, mrożonych i przetworzonych w postaci cieczy i mas z cząsteczkami lub gładkich. W branży spożywczej wyróżnia nas doświadczenie w dziedzinie porcjowania i dozowania w opakowania szklane, puszki, tacki, worki, kartony i ich paletyzacji.

Pakowanie i paletyzacja

Kolejnym obszarem naszej działalności jest pakowanie i końcówki linii. Zajmujemy się próżniowym lub tłokowym dozowaniem oraz pakowaniem produktów płynnych i gęstych, zawierających lub pozbawionych dużych cząstek stałych, o niskiej i wysokiej lepkości. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia do dozowania i pakowania tłuszczów. Zapewniamy również innowacyjne linie pakujące w kartony, w których wykorzystujemy urządzenia dopasowane do konkretnej produkcji. Mogą to być urządzenia do rozłożenia kartonu, aplikacji worków, dozownice, liczarki, sortery i separatory do napełniania różnych rozmiarów wiader, skrzynek i kartonów oraz do zaklejenia bądź zamknięcia worka lub kartonu.

Uzupełnieniem portfolio maszyn do pakowania są paletyzatory i urządzenia do rozpaletowywania. Tego typu urządzenia dla przemysłu spożywczego sprawiają, że załadunek lub rozpakowanie palet nawet dużej partii butelek, słoików, puszek czy pojemników przebiega szybko i precyzyjnie.

Maszyny przemysłu spożywczego do kontroli jakości opakowania

W asortymencie HERT posiadamy także maszyny przemysłu spożywczego do kontroli jakości opakowania i detektory metali. Po wcześniejszym rozpoznaniu potrzeb klienta proponujemy stosowne rozwiązania wykorzystujące na przykład fotokomórki, kamery, promieniowanie.

Urządzenia dla przemysłu spożywczego - skorzystaj z doświadczenia naszych eskpertów

Wybierając maszyny do przemysłu spożywczego do swojego zakładu, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Ważne są zarówno specyfikacja techniczna, wydajność urządzeń czy jakość zastosowanych materiałów, jak i dostosowanie maszyn do charakteru produkcji, bezpieczeństwo obsługi oraz łatwość utrzymania w czystości. Nasi wykwalifikowani projektanci i konstruktorzy zaproponują rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu i specyfiki produkcji. Zapewniamy również kompleksowe wdrożenie oraz sprawne połączenie różnych dróg produkcyjnych i systemów.

Maszyny przemysłu spożywczego HERT - najwyższa jakość

Rozwiązania, które dostarczamy, są zgodne z wymogami i trendami obowiązującymi w branży spożywczej. Celem konstruktorów urządzeń przemysłowych, z którymi współpracujemy, jest precyzja działania maszyn, automatyzacja oraz integracja systemów kontroli procesów. Oferowane przez nas urządzenia dla przemysłu spożywczego spełniają rygorystyczne wymagania higieniczne. Projektanci maszyn stale poszukują i wykorzystują nowe technologie oraz materiały, które umożliwią zmniejszenie zużycia energii i ilości odpadów oraz ograniczenie zanieczyszczenia środowiska podczas eksploatacji.