PLN

Granitory

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Granitor FROSTY, 1-3 zbiorniki, SPM
  Granitor FROSTY, 1-3 zbiorniki, SPM
  Już od 5 230,32 zł 6 433,29 zł
 2. Granitor I-PRO M, 1-3 zbiorniki, SPM
  Granitor I-PRO M, 1-3 zbiorniki, SPM
  Już od 5 457,72 zł 6 713,00 zł
 3. Granitor I-PRO E, 1-3 zbiorniki, SPM
  Granitor I-PRO E, 1-3 zbiorniki, SPM
  Już od 5 776,09 zł 7 104,59 zł
 4. Granitor I-PRO M LUCE , SPM
  Granitor I-PRO M LUCE, 2-3 zbiorniki, SPM
  Już od 9 187,16 zł 11 300,21 zł
 5. Granitor I-PRO M AQUA, 2-3 zbiorniki, SPM
  Granitor I-PRO M AQUA, 2-3 zbiorniki, SPM
  Już od 11 097,36 zł 13 649,76 zł
 6. Granitor I-PRO M LUCE AQUA, 2-3 zbiorniki, SPM
  Granitor I-PRO M LUCE AQUA, 2-3 zbiorniki, SPM
  Już od 11 461,21 zł 14 097,29 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Granita, idealna mieszanka napoju i deseru, która cieszy się dużą popularnością w turystycznych miejscowościach szczególnie w gorące letnie dni. Aby jednak móc sprzedawać ten orzeźwiający produkt, kluczowe jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, takiego jak granitor – czyli maszyna do produkcji sorbetu. Myślisz nad poszerzeniem swojej wakacyjnej oferty? Sprawdź jakie korzyści może przynieść maszyna do robienia granity.

Granitory do przyrządzania różnorodnych napojów

Granita, będąca wyjątkowym połączeniem lodowego deseru i napoju, tradycyjnie składa się z wody, soku cytrynowego i cukru. Nie jest to jednak zwyczajna lemoniada – wyróżnia ją ziarnista tekstura, wynikająca z drobnych kryształów lodu, które nadają jej konsystencję niemalże sorbetu.

Współcześnie granita rzadko przygotowywana jest ze świeżych soków owocowych, a smak lemoniady to tylko jedna z licznych opcji dostępnych na rynku. Sporą popularnością cieszą się gotowe bazy o ciekawych smakach i intensywnych kolorach, które przyciągają klientów w każdym wieku.

Nowoczesne granitory chłodzące wodą każdego roku zyskują na coraz większej popularności ze względu na swoją funkcjonalność. To urządzenia niemalże bezobsługowe, które umożliwiają dodanie do menu lokalu wielu nowych pozycji, takich jak:

 • sorbety i inne mrożone desery na bazie soku owocowego oraz wody;
 • chłodzone i mrożone napoje, takie jak kawa frappe czy mrożona herbata;
 • koktajle, smoothie – różnorodne napoje owocowe, a także mleczne;
 • alkoholowe drinki np. margarita, daiquiri, mojito, czy pinacolada;
 • mrożone jogurty oraz różnorodne desery.

Ponadto maszyna do granitów efektownie prezentuje przygotowywane w niej napoje, co przyczynia się do zwiększenia sprzedaży. Dzięki tak bogatej gamie możliwości granitory chłodzące powietrzem znajdują zastosowanie w różnych typach lokali w tym w lodziarniach, kawiarniach, kinach, food truckach, a także w klubach i restauracjach. Maszyna ta jest również idealnym rozwiązaniem na różnego rodzaju imprezy plenerowe.

Oszczędna i innowacyjna maszyna do granity

Granitor to urządzenie zarówno proste w obsłudze, jak i kompaktowe, idealne do umieszczenia na blacie. W naszej ofercie dostępne są różne modele — jedno lub dwuzbiornikowe, co pozwala na serwowanie kilku smaków jednocześnie. Przezroczyste zbiorniki, umieszczone na górze maszyny, mają pojemność od kilku do kilkunastu litrów, co umożliwia elastyczne dopasowanie granitora do wielkości i natężenia ruchu w lokalu.

Każdy zbiornik wyposażony jest w mieszadło, które zapewnia ciągłą pracę, dbając jednocześnie o idealną konsystencję deserów. Mieszadło odpowiada zatem nie tylko za jakość produktu, ale też przyciąga uwagę klientów, zwiększając atrakcyjność wizualną urządzenia. Przygotowanie granity jest proste – wystarczy dodać do zbiornika niezbędne składniki, takie jak woda, cukier oraz baza smakowa lub puree owocowe, a następnie uruchomić maszynę.

Zaawansowane wyposażenie sklepów takie jak maszyny do granitów umożliwia również dostosowanie temperatury do przygotowywanego produktu. Urządzeń tych można używać zarówno do produkcji sorbetów czy slushy przy ujemnych temperaturach, jak i do serwowania chłodzonych napojów przy temperaturze około 2-5°C. Niektóre modele pozwalają nawet na głębsze zamrażanie produktów, osiągając temperaturę do -20°C.

W większości urządzeń istnieje ponadto możliwość regulacji gęstości mieszanki oraz ustawienie trybu nocnego, który pozwala zachować właściwości napoju lub deseru przy minimalnym zużyciu energii. Porcjowanie produktu odbywa się za pomocą wygodnego dozownika, a pod nim znajduje się taca z ociekaczem, co ułatwia utrzymanie czystości.

Zapoznaj się z ofertą maszyn do granity w sklepie HERT

Odkryj szeroką gamę maszyn do granity w sklepie HERT. Nasze granitory to idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, zapewniające łatwość obsługi, wszechstronność i efektywność. Wybierz spośród różnych modeli, dostosowanych do Twoich potrzeb, by serwować orzeźwiające granity, sorbety oraz inne mrożone przysmaki. Zapewnij swoim klientom najlepszej jakości ofertę dzięki naszym nowoczesnym i funkcjonalnym urządzeniom do granity.