PLN

Kółka do wózków

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Kółka wysokotemperaturowe piecowe z obrotnicą 80x35-100x35 mm, Dc Di Candia
    Kółka wysokotemperaturowe piecowe z obrotnicą 80x35-100x35 mm, Dc Di Candia
    Już od 38,61 zł 47,51 zł
  2. Kółka wysokotemperaturowe piecowe z obrotnicą ze stali K.O 80x35-100x35 mm, Dc Di Candia
    Kółka wysokotemperaturowe piecowe z obrotnicą ze stali K.O 80x35-100x35 mm, Dc Di Candia
    Już od 57,24 zł 70,41 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W piekarniach oraz cukierniach korzysta się z wielu rodzajów wózków, dzięki którym można bardzo swobodnie wypiekać różnorodne towary. Oczywiście wózki muszą się umiejętnie poruszać, a czyni się to przy pomocy specjalnie dobranych kółek. Bez takich kółek wózek byłby całkowicie niesprawny, a co za tym idzie jego obecność w piekarni byłaby całkowicie nieuzasadniona. W związku z tym na pewno warto wyposażyć się w najwyższej jakości kółka, które będzie można później z powodzeniem zamontować w zakupionych przez siebie wózkach. Tym samym będzie można dużo szybciej przewozić poszczególne produkty, czy też umieszczać je w komorze piecowej. Do wyboru zainteresowani mają kółka wysokotemperaturowe. W piecach panują przecież bardzo wysokie temperatury, dlatego też kółka muszą być na nie w stu procentach odporne, aby się przypadkiem nie stopiły, ponieważ zajdzie wtedy konieczność ich wymiany, a to się wiążę z dodatkową opłatą. Nie trzeba jednak niepotrzebnie marnować pieniędzy.

Doskonała wytrzymałość termiczna

Kółka do wózków cechują się doskonałą wytrzymałością termiczną, dlatego niestraszne są im żadne temperatury. Z powodzeniem można z nich korzystać w rozwijających się piekarniach, tak aby móc bez problemów wypiekać swoje popisowe produkty, np. bułki czy też chleby. Kółka wysokotemperaturowe posiadają ponadto teflonowe wkładki oraz tuleję, stają się dzięki temu bardziej funkcjonalne. Co za tym idzie znajdują zastosowanie w każdej piekarni, stawiającej na nowoczesne rozwiązania. Atutem takich kółek jest również cynkowana obrotnica, co pozwala kółkom kręcić się na wszystkie strony. To z kolei umożliwia swobodne ruszanie wózkiem, gdy trzeba przewieźć z jednego miejsca na drugie sporą ilość ciasta znajdującego się na blachach. Nigdy nie jest to łatwe zadanie, a piekarze muszą uważać na to, aby po drodze z ciastem nic się nie stało, ponieważ całą procedurę pieczenia będzie trzeba powtarzać. Z wysokiej klasy kółkami wysokotemperaturowymi u boku nie trzeba się niczym martwić.

Zróżnicowana średnica oraz szerokość kółek

Klienci mogą zamówić kółka do wózków o zróżnicowanej średnicy oraz szerokości, biorąc pod uwagę posiadane wózki. Oczywiście najpierw w grę wchodzi rzeczowa analiza, a dopiero potem można przystąpić do składania ostatecznego zamówienia, aby przypadkiem nie doszło w tym zakresie do poważnych błędów. Kółka nie będą się szybko zużywały, jest możliwość zamówienia ich w większych partiach, na zapas. Dzięki temu będzie można sobie odłożyć część kółek do magazynu, aby czekały na swoją kolej, gdy zajdzie konieczność kółek, które po kilku miesiącach wydajnej pracy się zużyją. Montaż takich akcesoriów w wózkach nie jest trudnym procesem, nie trzeba prosić o pomoc żadnego fachowca, piekarze będą w stanie wykonać takie zadanie samodzielnie. Trzeba się jednak zastanowić nad tym, jaka jest idealna średnica oraz szerokość kółek, tak aby nie poprawiać swojego zamówienia. Wózki z takimi kółkami mogą być transportowane praktycznie po każdej powierzchni, bez obaw o wystąpienie awarii.