PLN

Nadziewarki do pączków

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Nadziewarka jednoigłowa i dwuigłowa do pączków 3L, Schneider
    Nadziewarka jednoigłowa i dwuigłowa do pączków 3L, Schneider
    Już od 2 046,64 zł 2 517,38 zł
  2. Nadziewarka do pączków 2-5,2L, Schneider
    Nadziewarka do pączków 2-5,2L, Schneider
    Już od 3 144,87 zł 3 868,19 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Umiejętne przyrządzenie pączka to bardzo skomplikowana czynność, jednak cukiernicy umieją sobie z tym bezbłędnie poradzić. Oczywiście przydaje się w tym fachu szeroka wiedza teoretyczna, ale niewiele można byłoby uczynić bez odpowiedniej jakości sprzętu. Z racji tego w zakładach cukierniczych pojawiają się profesjonalne nadziewarki do pączków, które można wypełnić dowolnym nadzieniem, np. marmoladą lub budyniem. Wtedy też nadziewanie pączków przebiega bardzo sprawnie, a całe nadzienie znajduje się wewnątrz pączka. Samodzielne przeprowadzenie tego procesu z użyciem dowolnego nadzienia byłoby wręcz niemożliwe, bez uszkodzenia pączka. W związku z tym warto korzystać z nowoczesnych nadziewarek, np. w wersji jednoigłowej bocznej, dzięki czemu nie będzie się miało problemów z wyprodukowaniem zamówionej ilości pączków. Nadziewarki działają sprawnie, wykonane są ze stali nierdzewnej (tłok) oraz aluminiowego odlewu (kadłub) i na pewno posłużą cukiernikom przez wiele lat.

Podawanie masy na wierzch pączka

Tylki do pączków mają w sobie wiele zalet, ale poza tym można je również uniwersalnie wykorzystywać, co jest jednym z ich największych atutów. Przede wszystkim chodzi tutaj również o podawanie wybranej masy na wierzch przygotowywanych pączków. Tylki działają w tej kategorii niezawodnie, dlatego są tak często wykorzystywane w codziennej pracy cukiernika. Dzięki temu masa doskonale rozprowadza się po powierzchni pączka i nie ma jej tam ani zbyt dużo, ani też zbyt mało. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób można spożywać pączka bez obaw o to, że w trakcie konsumpcji człowiek cały się pobrudzi i będzie musiał się przebierać. Obsługa nadziewarek do pączków jest bardzo prosta, wystarczy umieścić igłę w pączku, wybrać odpowiednie nadzienie, a potem przystąpić do realizacji procesu. Całość nie trwa zbyt długo, a na pewno zakończy się powodzeniem, dzięki czemu nadzienie znajdzie się w pączku, a konsumenci będą mogli zjeść pyszne wypieki.

Dozowanie dopasowane do wymagań klientów

Nadziewarka do pączków pozwala na dopasowanie dozowania do wymagań klientów. W większości przypadków można się zdecydować na dozowanie od 1 do 15 g wybranego nadzienia. Jest to zadowalająca opcja, ponieważ nie w każdym przypadku będzie chodziło o takie samo dozowanie. Tylki do pączków dają zainteresowanym pełną różnorodność wyboru. Na rynku dostępna jest m.in. nadziewarka do pączków ze specjalnym pojemnikiem, aby cały proces nadziewania przebiegał jeszcze szybciej i bezpieczniej dla osób podejmujących się takich zadań.

Wymiary nadziewarek do pączków są bardzo zróżnicowane, z pewnością będzie można je jednak swobodnie przechowywać na półkach lub też w szafkach, w zależności od tego, kto jakie ma preferencje. Umieszczanie nadzienia w pączkach z pomocą nadziewarek jeszcze nigdy nie było tak łatwe. To sprawia, że cukiernicy mogą w dowolnym momencie umieścić w swoich wypiekach takie nadzienie, o jakim sobie tylko pomyślą, biorąc oczywiście pod uwagę rosnące oczekiwania konsumentów, którzy cały czas pragną czegoś nowego i chcą być zaskakiwani.

Warto dodać, że w swojej ofercie posiadamy również automatyczne nadziewarki do pączków marki Edhard.