PLN

Klipsy do zamykarek

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. CZ. CLIPBAND taśma termiczna
  CZ. CLIPBAND taśma termiczna
  30,47 zł 37,48 zł
 2. Klipsy do zamykarki CLIPBAND, Białe
  Klipsy do zamykarki CLIPBAND, Białe
  84,14 zł 103,49 zł
 3. Klipsy do zamykarki białe, Kwik Lok
  Klipsy do zamykarki białe, Kwik Lok
  Już od 659,47 zł 811,15 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Popularność klipsów do zamykarek bierze się głównie stąd, że można je stosować wielokrotnie. W związku z tym na pewno warto je zakupić do swojego zakładu piekarniczego i korzystać z nich do woli, zamykając poszczególne woreczki. Zdejmując klips z woreczka, można go później na nowo swobodnie na niego założyć, wystarczy cechować się zręcznością i opanowaniem. Piekarze muszą dbać o swoje wyroby, dlatego też klipsy do zamykarek stanowią dla nich jeden z istotniejszych elementów w codziennej pracy. Dzięki nim można mieć pewność, że wypieczony chleb pozostanie świeży na dłużej i po kilku godzinach nie stanie się całkiem twardy. Klienci mają szansę na składanie zamówień na klipsy o różnej grubości, zależnie od tego, w jakich woreczkach sprzedają później swoje pieczywo. Akcesoria są bardzo wytrzymałe, wytrzymują spore napięcia, dlatego oddziaływać mogą na nie nawet bardzo silne osoby, które mocno zaciskają klipsy na woreczkach. Jest to wskazane, dzięki czemu konsumenci będą zadowoleni z wyrobów, które są im dostarczane.

Bezproblemowe otwieranie i zamykanie worka z pieczywem

Klipsy do zamykarek pozwalają konsumentom na bezproblemowe zamykanie oraz otwieranie worków z pieczywem, niezależnie od tego, czy są to mniejsze worki, czy też te dużo większe. Z racji tego piekarze powinni jak najszybciej złożyć zamówienie na tego typu klipsy, które bardzo im się przydadzą, w ten sposób praca będzie realizowana wydajniej. Przy okazji zaoszczędzi się też cenny czas. Na klipsach do zamykarek pojawia się napis mówiący o terminie przydatności danego pieczywa, tak aby konsument wiedział od razu po otworzeniu worka, do kiedy powinien zjeść zakupiony przez siebie chleb. To bardzo ważna informacja, ponieważ jeśli nie byłoby jej na woreczku, wtedy też konsumenci byliby narażeni na problemy żołądkowe i poważny uszczerbek na zdrowiu. Jak widać klipsy pełnią wieloraką funkcję, dlatego warto mieć je w swoim asortymencie, o czym piekarze i cukiernicy dobrze pamiętają, przed przystąpieniem do pracy.

Zamawianie całych kartonów

Dobrą wiadomością dla potencjalnych zamawiających jest to, że jednorazowo można zamówić cały karton takich klipsów do własnego zakładu piekarniczego lub cukierniczego. Nie ma z tym większych trudności, wystarczy zdecydować się na odpowiednią dla siebie ilość, a potem zrealizować zlecenie na stronie internetowej, np. na 15 tysięcy sztuk klipsów. Klipsy otrzyma się błyskawicznie i od razu będzie można przystąpić do działania, zamykając poszczególne woreczki z pieczywem. Akcesoria dostępne są w kilku różnych kolorach, tak aby klient mógł dopasować je np. do koloru woreczków, których używa podczas pakowania wypiekanego pieczywa. Najbardziej popularnymi kolorami w ofercie są pomarańczowy oraz biały, jednak każdy może zdecydować się na złożenie indywidualnego zamówienia, zgodnie ze swoim życzeniem. Klipsy sprawią, że praca w piekarni będzie dużo łatwiejsza, a wypiekane pieczywo nikogo nie rozczaruje swoją świeżością. Zdecydowanie dłużej utrzyma swój niezwykły smak.