PLN

Koszyczki rattanowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Koszyczek owalny rattanowy 0,5-2kg, Evax
  Koszyczek owalny rattanowy 0,5-2kg, Evax
  Już od 36,57 zł 44,99 zł
 2. Koszyczek wiklinowy okrągły, Evax
  Koszyczek wiklinowy okrągły, Evax
  Już od 41,00 zł 50,44 zł
 3. Koszyczek rattanowy okrągły 0,5-2,5kg, Evax
  Koszyczek rattanowy okrągły 0,5-2,5kg, Evax
  Już od 41,00 zł 50,44 zł
 4. Koszyczek rattanowy romb, Evax
  Koszyczek rattanowy romb, Evax
  Już od 43,22 zł 53,15 zł
 5. Koszyczek rattanowy kwadrat, Evax
  Koszyczek rattanowy kwadrat, Evax
  Już od 43,22 zł 53,15 zł
 6. Koszyczek rattanowy trójkąt, Evax
  Koszyczek rattanowy trójkąt, Evax
  Już od 43,22 zł 53,15 zł
 7. Koszyczek podłużny rattanowy, Evax
  Koszyczek podłużny rattanowy, Evax
  64,27 zł 79,05 zł
 8. Koszyczek na bagietkę rattanowy, Evax
  Koszyczek na bagietkę rattanowy, Evax
  68,70 zł 84,50 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W każdej piekarni lub cukierni należy zadbać o to, aby nie zabrakło odpowiedniego wyposażenia. Wiadomo, że praca na nowoczesnym i wydajnym sprzęcie jest dużo łatwiejsza, a przy okazji zainteresowani mogą mieć pewność, że realizowane przez nich obowiązki zakończą się stuprocentowym sukcesem. W piekarniach na uwagę zasługują głównie kosze rattanowe, które odpowiedzialne są za rozrost ciasta. Jeśli ciasto nie zostanie prawidłowo ułożone w takim koszyczku, po pewnym czasie może się nadawać jedynie do wyrzucenia. W związku z tym zakłady piekarskie powinny się wyposażyć w takie koszyczki, najlepiej kompletne zestawy, aby zawsze mieć je pod ręką. Koszyczki rattanowe posiadają zróżnicowane wymiary, można wybrać zarówno te o zdecydowanie mniejszej głębokości oraz te bardzo głębokie. Wszystko zależy od tego, jakie produkty wykonuje się na co dzień w swoich piekarniach oraz cukierniach. Właściciele wiedzą o tym najlepiej, dlatego będą wiedzieć, jakie zamówienia powinni złożyć.

Swobodny przepływ powietrza dzięki koszyczkom rattanowym

Atutem koszyczków rattanowych jest zapewnienie ciastu swobodnego przepływu powietrza. To bardzo ważne na etapie rozrostu, ponieważ dzięki temu ciasto nie będzie się nadmiernie obklejało. Nie będzie problemów z tym, aby prawidłowo się rozrosło. Przy okazji pracownicy będą mogli nim łatwiej operować. Kosze rattanowe są projektowane przez bardzo doświadczone osoby, posiadają różne kształty (trójkątne, kwadratowe, podłużne, w kształcie rombu itd.), można je bardzo łatwo przechowywać, gdy akurat nie są użytkowane. Spełniają wszystkie najistotniejsze wymagania, m.in. związane z systemem HACCP. Mogą pomieścić różne ilości ciasta, zazwyczaj 0,5 kilograma, dlatego warto zdecydować się na zakupienie przynajmniej kilkunastu takich koszyczków, aby móc wydajnie wykonywać swoją pracę i spełniać oczekiwania kolejnych klientów. Każdy może wybrać dla siebie odpowiedni model koszyczka, w zależności od zaplanowanych prac w zakładzie piekarniczym lub cukierniczym.

Możliwość idealnego przygotowania różnorodnych produktów

Koszyczki rattanowe dają zainteresowanym możliwość idealnego przygotowania różnorodnych produktów, nie tylko bułek, ale też np. bagietek. W związku z tym trzeba wiedzieć, jakie produkty będzie się wyrabiało w swoim zakładzie i według własnych planów dobrać do tego odpowiednie koszyczki. Ich kształt ma bardzo duże znaczenie podczas rozrostu ciasta, ponieważ np. kosze przeznaczone na rozrost ciasta na bagietki nie będą pasowały do rozrostu ciasta na chleb. Klienci mają jednak pełną swobodę wyboru, mogą wybrać koszyczki pod kątem ich wymiarów, tak aby świetnie spisywały się w danej piekarni. Dużą zaletą koszyczków rattanowych jest również to, że nie będą się prędko zużywać, dlatego taka inwestycja na pewno zwrócić się w każdym zakładzie. Dzięki nim można zdecydowanie szybciej wykonywać poszczególne zamówienia dla kontrahentów i nie obawiać się o to, że ciasto będzie się nieprawidłowo rozrastało. Takie akcesoria pełnią istotną rolę w wielu zakładach i nie może ich w nich zabraknąć.