PLN

Ściągacze i zgarniaki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wymienna końcówka gumowa kolor biały, 400-600 mm, Koti Kobra
  Wymienna końcówka gumowa kolor biały, 400-600 mm, Koti Kobra
  Już od 35,26 zł 43,35 zł
 2. Ściągacz wody do powierzchni płaskich PP 400-600 mm, Koti Kobra
  Ściągacz wody do powierzchni płaskich PP 400-600 mm, Koti Kobra
  Już od 75,94 zł 93,39 zł
 3. Zgarniacz wody drążkowy PP 400-600 mm, Koti Kobra
  Zgarniacz wody drążkowy PP 400-600 mm, Koti Kobra
  Już od 78,20 zł 96,20 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Ściągacze i zgarniacze do wody z oferty zaprojektowane zostały z myślą o utrzymaniu czystości w obiektach przemysłu spożywczego. Dzięki ich kompaktowym rozmiarom oraz niezawodnemu działaniu z łatwością usunąć można nadmierną ilość wilgoci z płaskiej powierzchni w cukierni, piekarni oraz dowolnym innym zakładzie gastronomicznym. Poza ściągaczami i zgarniaczami do wody prowadzimy również sprzedaż wymiennych końcówek, dzięki czemu personel sprzątający zawsze może korzystać z w pełni sprawnego sprzętu.

Niezawodna czystość w zakładzie spożywczym

Zakupiony u nas zgarniacz do wody z łatwością radzi sobie z dowolną ilością wilgoci na płaskiej powierzchni. Personel sprzątający może wykorzystywać w swojej pracy akcesoria o rożnych rozmiarach - końcówka zgarniacza do wody może osiągać nawet do 600 mm! Specjalnie zaprojektowany ściągacz wykonany jest z gumy, przez co zapewnia idealny docisk do płaskiej powierzchni i zapobiega przedostawaniu się wody spod jego włókien. Odporny na intensywny docisk materiał pozwala na wielokrotne sprzątanie powierzchni w zakładach cukierniczych i nie tylko bez konieczności wymiany końcówki na nową. 

Każdy, dostępny w ofercie ściągacz wody zaprojektowany został z myślą o wykorzystywaniu w przemyśle gastronomicznym, między innymi w cukierniach i piekarniach. Ściągacze dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, które swobodnie zamawiać można na prezentowanych aukcjach. Z łatwością dokupić można do nich również wymienną końcówkę gumową, która w prosty sposób demontowana jest z dotychczasowej obudowy. Zamawiający ma dzięki temu gwarancję, że dokupowana końcówka wymienna z gumy idealnie pasować będzie do posiadanego drążka - zarówno, gdy chodzi o rozmiar, jak i sposób montażu. 

Sprawne i bezproblemowe utrzymanie czystości

Końcówki, do ściągaczy i zgarniaków wykonane zostały z gumy, przez co ilość wody pozostającej na płaskiej powierzchni po jej wyczyszczeniu ograniczana jest do minimum. Akcesoria z asortymentu są niezwykle poręczne, a personel sprzątający poza drążkami do odprowadzania wilgoci może skorzystać ze ściągaczy ręcznych. W komplecie z tego typu zestawem do utrzymania czystości zamawiający otrzymuje specjalny chwytak oraz starannie wykonaną końcówkę, którą w razie potrzeb można wymienić na nową. Zarówno ręczny, jak i tradycyjny zgarniacz gumowy do wody przechowywać można wraz z pozostałymi akcesoriami do sprzątania.

Najważniejszą zaletą prezentowanych w asortymencie ściągaczy jest ich skuteczność w walce z wilgotną powierzchnią. Gumowa końcówka akcesoriów idealnie dopasowuje się do drobnych nierówności posadzki, blatu lub okna, dokładnie ściągając przy tym nadmiar niepożądanej w pomieszczeniu wilgoci. W przypadku zabrudzenia ściągaczy bardzo łatwo można je wyczyścić i pozostawić do wyschnięcia. Skuteczne działanie zgarniaczy do wody doceniane jest nie tylko w cukierniach i piekarniach, lecz także w innych zakładach przemysłu gastronomicznego, gdzie nadmiar wody po sprzątaniu nie jest mile widziany.