PLN

Perforowane

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Blacha perforowana 3 rantowa AL. 1,5 mm, Kempf
  Blacha perforowana 3 rantowa AL. 1,5 mm, Kempf
  Już od 48,23 zł 59,31 zł
 2. Blacha perforowana 2 rantowa (do czyszcz.) AL. 2 mm, Kempf
  Blacha perforowana 2 rantowa (do czyszcz.) AL. 2 mm, Kempf
  Już od 54,96 zł 67,60 zł
 3. Blacha perforowana 3 rantowa silikonowana Al. 1,5 mm, Kempf
  Blacha perforowana 3 rantowa silikonowana Al. 1,5 mm, Kempf
  Już od 78,72 zł 96,81 zł
 4. Blacha perforowana 3 rantowa teflonowana AL. 1,5 mm, Kempf
  Blacha perforowana 3 rantowa teflonowana AL. 1,5 mm, Kempf
  Już od 128,37 zł 157,89 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne blachy to podstawa wyposażenia każdej piekarni i cukierni. To one wynoszą wypieki na wyższy poziom i zapewniają komfort pracy. Odkryj najlepsze na rynku blachy i maty wypiekowe firmy Hert Akcesoria. Nasze wytwory charakteryzują się wykonaniem z najlepszych materiałów, które pozytywnie wpływają na wytrzymałość produktów.

Blachy perforowane

Blachy perforowane to nieodłączny element wyposażenia każdej firmy cukierniczej, piekarniczej i osób, które pasjonują się pieczeniem. Nasze produkty są wykonane ze specjalnego stopu aluminium przez najlepszych niemieckich i francuskich producentów. Wyspecjalizowany materiał zapewnia większą stabilność cieplną, a zatem zapewnia wypiekom bezpieczeństwo przed przypiekaniem. Chroni przez odkształceniami blach powodowanym przez poddawanie ich wysokim temperaturom pieczenia. Należy dodać, że Nasze blachy odznaczają się większą wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, ścieranie powłoki czy powstawanie mikro-rys. Naszym produktom zaufało już tysiące klientów. Dołącz do nich i odkryj na nowo radość z pieczenia.

Atrakcyjne ceny

Nasze produkty oprócz wysokiej jakości charakteryzują się przystępnymi cenami. Można dostosować blachy do swoich potrzeb. Ceny zaczynają się już na pułapie niespełna 40 zł. Dla firm; zamówień powyżej 50 sztuk oferujemy atrakcyjne zniżki. Cena jest uwarunkowana przede wszystkim od wielkości blachy, nigdy od jakości wykonania i przeznaczenia.

Odkryj swoje wypieki na nowo

Dobre blachy są wyznacznikiem świetnych piekarzy i cukierników. Źle wykonane i niedostosowane do potrzeb mogą zniszczyć wysiłek wielogodzinnej pracy i zszargać nerwy. Blachy perforowane firmy Hert Akcesoria zapewnią Tobie doskonałe warunki do pieczenia, a następnie czarowanie na stołach swoim głębokim i esencjonalnym smakiem. W kategorii Akcesoria piekarnicze znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria do podniesienia poziomu Twoich wyrobów. Postaw na jakość, wybierz produkty firmy Hert.