PLN

Skrobaki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Skrobak z tworzywa PP 110x250 mm, Koti Kobra
  Skrobak z tworzywa PP 110x250 mm, Koti Kobra
  Już od 25,61 zł 31,49 zł
 2. Skrobak z tworzywa PP 200x125 mm bez rączki, Koti Kobra
  Skrobak z tworzywa PP 200x125 mm bez rączki, Koti Kobra
  Już od 41,87 zł 51,50 zł
 3. Skrobak z tworzywa PP 100x240 mm, Koti Kobra
  Skrobak z tworzywa PP 100x240 mm, Koti Kobra
  Już od 41,87 zł 51,50 zł
 4. Skrobak do podłogi drążkowy, Koti Kobra
  Skrobak do podłogi drążkowy, Koti Kobra
  Już od 167,27 zł 205,76 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Utrzymanie czystości w sklepie cukierniczym ma szczególne znaczenie. Jest to bowiem miejsce, gdzie sprzedajemy artykuły spożywcze. Prowadząc tego rodzaju sklep codziennie musimy się zmagać z usuwaniem specyficznych zabrudzeń i nieczystości. To zwykle zabrudzenia mebli i podłogi fragmentami wyrobów cukierniczych. Cześć z tych zabrudzeń może być trudna do usunięcia dlatego bez zastosowania odpowiednich środków i akcesoriów pozbycie się ich może okazać się utrudnione.

Skrobak cukierniczy

Dlatego też personel odpowiedzialny za utrzymanie wzorowej czystości w sklepie cukierniczym powinien korzystać ze specjalnych narzędzi. Odpowiednim rozwiązaniem może być choćby skrobak cukierniczy. To stosunkowo proste narzędzie jest niezwykle przydatne do usuwania zaschniętych i mocno przylegających do podłoża zabrudzeń. Oferujemy skrobaki z tworzywa, które idealnie sprawdzą się w usuwaniu nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. W zestawieniu z odpowiednimi środkami chemicznymi stosując skrobal cukierniczy zapewnimy odpowiedni poziom czystości na blatach i półkach cukierniczych.

Skrobak podłogowy

Powierzchnią najbardziej narażoną, w zakładzie cukierniczym, na największe zanieczyszczenia jest oczywiście podłoga. Wiąże się to z tym, że cześć zabrudzeń możemy przez nieuwagę zadeptać, co spowoduje, że będzie znacznie trudniej je usunąć. Proponowane przez nas skrobaki podłogowe to narzędzie wykonane solidnie i z wysokiej jakości materiału. Dzięki temu podczas skrobania możemy bez obaw użyć sporej siły w celu usunięcia nawet najbardziej trwałego zabrudzenia. Dodatkowo skrobaki są bardzo wygodne w użyciu. Dzięki niewielkiemu otworowi w rączce skrobak można zawiesić na haku. To znacznie ułatwia utrzymanie porządku w pomieszczeniu gospodarczym.

Skrobak z tworzywa – mocny i niezawodny

Oferowane w naszym sklepie skrobaki najczęściej wykonane są z polipropylenu (PP). To jedno z najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych. Dzięki temu skrobaki są bardzo mocne i trwałe, a także odporne na działanie różnego rodzaju środków chemicznych. Dlatego też oferowane przez nas skrobaki można bez obaw używać razem z różnorodnymi preparatami do utrzymania czystości.

Proponujemy skrobaki w szerokiej gamie kolorystycznej i różnych wymiarach. W Hert Akcesoria mogą Państwo zakupić skrobaki w kolorze czerwonym, zielonym, czy też żółtym. To umożliwi Państwu odpowiedni dobór narzędzi do utrzymania czystości pod kolorystykę wystroju twojej cukierni. Nasze skrobaki mają najczęściej wymiar 110x250mm, choć oferujemy również nieco mniejsze modele o wymiarze 100x240mm. Ergonomiczna rączka pozwala na wygodne korzystanie z tego narzędzia. Skrobak jest również bardzo łatwy do oczyszczenia.

Czystość w cukierni

Zachowanie odpowiedniego poziomu czystości w cukierni sprawi, że nie tylko będzie się Państwu przyjemniej pracować, ale również klienci będą czuć się w pełni komfortowo. Jednak nie tylko komfort ma tutaj znaczenie. Ważne jest również zachowanie bezpieczeństwa personelu i klientów. Warto też pamiętać, że czysta i zadbana cukiernia to najlepsza wizytówka Państwa biznesu.