PLN

Rękawice piekarnicze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Rękawice piekarskie GL z jednym palcem wzmacniane skórą +280C, dł. 30-40 cm, Schneider
  Rękawice piekarskie GL z jednym palcem wzmacniane skórą +280C, dł. 30-40 cm, Schneider
  Już od 23,71 zł 29,17 zł
 2. Rękawice piekarskie wzmacniane skórą, 1-5-palczaste, Schneider
  Rękawice piekarskie wzmacniane skórą, 1-5-palczaste, Schneider
  Już od 66,27 zł 81,51 zł
 3. Rękawice piekarskie z jednym palcem HERT, wzm.skórą 350-400 mm, Schneider
  Rękawice piekarskie z jednym palcem HERT, wzm.skórą 350-400 mm, Schneider
  Już od 96,85 zł 119,15 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Przy profesjonalnej produkcji wypieków niezwykle ważnym aspektem pracy jest jej bezpieczeństwo i ochrona skóry przed poparzeniami. Wysokie temperatury pieców, rozgrzane blachy i formy wypiekowe to potencjalne zagrożenia, z którymi codziennie musi mierzyć się piekarz, cukiernik i inni pracownicy gastronomii. Chwila zapomnienia lub decyzja podjęta w pośpiechu mogą mieć tragiczne skutki, dlatego warto odpowiednio wcześnie zaopatrzyć pracowników w najlepsze rękawice piekarnicze, skutecznie zabezpieczające ich dłonie przed poparzeniami.

Piekarskie rękawice ochronne – w trosce o bezpieczeństwo

Kompletując wyposażenie piekarni należy mieć na uwadze nie tylko optymalizację procesów produkcyjnych, ale także bezpieczeństwo pracowników. Oprócz maszyn taką funkcję mogą pełnić również rękawice piekarskie, które pozwalają bez obaw sięgać po świeżo upieczone ciasta i pieczywo. Rękawice ochronne zabezpieczają dłonie piekarnika i cukiernika przed poparzeniem, w wyniku którego może dojść do powstania bolesnych ran oraz pęcherzy. W takiej sytuacji naturalnym odruchem jest upuszczenie blachy, czego konsekwencją jest zniszczenie wypieków.

Rękawice piekarnicze doskonałej jakości

Asortyment sklepu internetowego HERT tworzą wysokiej jakości akcesoria piekarskie, które są niezbędne w codziennej pracy każdej piekarni, ciastkarni i restauracji. Proponowane przez nas rękawice piekarnicze są wykonywane ze starannie dobranych, wysokogatunkowych materiałów, jak bielone płótno i skóra bydlęca. Tym samym nasze rękawice piekarskie gwarantują ochronę, a zarazem odczuwalnie zwiększają komfort pracy.

Lniana tkanina cechuje się niezwykłą wytrzymałością, jednocześnie zapewniając wygodę, nie ograniczając swobody ruchów i nie podrażniając skóry. Ponadto skóra bydlęca wzmacnia strukturę rękawic, co przekłada się na wieloletnią żywotność akcesorium. Rękawice piekarskie są dodatkowo wyposażone w termoizolacyjną wkładkę zapobiegającą poparzeniom i pozwalającą na swobodne sięganie po gorące blachy czy formy wypiekowe. Nasze rękawice piekarnicze są odporne nawet na bardzo wysokie temperatury, osiągające do 280 stopni Celsjusza, oferując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo pracy w piekarniach i ciastkarniach.

Rękawice piekarskie – szeroki wybór modeli

Biorąc pod uwagę różnorodne preferencje piekarzy i cukierników zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się rękawice piekarnicze jedno-, trzy- oraz pięciopalczaste. Modele na jeden palec są bardzo szybkie w zakładaniu i wygodne w użytkowaniu. Nie utrudniają chwytania, więc są w zupełności wystarczające do pracy przy wyjmowaniu z pieców rozgrzanych form i blach wypiekowych. Z kolei rękawice piekarskie na pięć palców zapewniają całkowitą swobodę ruchów oraz pełną precyzję, dzięki czemu pozwalają przenosić nawet niewielkie, pojedyncze foremki na ciastka czy babeczki.

Wszystkie proponowane rękawice mają odpowiednią długość, która chroni przed poparzeniem również nadgarstki oraz większą część łokcia. Do wyboru mamy zarówno rękawice piekarskie długie, jak i krótsze o wymiarach 30 cm, 34 cm, 35 cm, 40 cm oraz 45 cm. Poza praktycznym fasonem naszych produktów, wyróżniają się one także estetycznym designem. W naszym sklepie internetowym posiadamy rękawice piekarnicze w dwóch wariantach kolorystycznych: biało-niebieskim oraz biało-brązowym. Uniwersalne barwy sprawiają, że akcesoria te dopasują się idealnie do każdej piekarni i ciastkarni.

Rękawice piekarnicze w ofercie HERT

Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien wyposażyć swoich cukierników, kucharzy i piekarzy w trwałe, wygodne oraz w pełni termoizolacyjne rękawice do pieca piekarniczego, które umożliwią im bezpieczną i efektywną pracę. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najwyższej jakości rękawice piekarskie do swojego zakładu!