Rękawice piekarskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Rękawice piekarskie wzmacniane skórą, 1-5-palczaste, Schneider
  Rękawice piekarskie wzmacniane skórą, 1-5-palczaste, Schneider
  Już od 72,82 zł brutto 89,57 zł
 2. Rękawice piekarskie z jednym palcem HERT, wzm.skórą 350-400 mm, Schneider
  Rękawice piekarskie z jednym palcem HERT, wzm.skórą 350-400 mm, Schneider
  Już od 80,37 zł brutto 98,88 zł
 3. Rękawice piekarskie GL z jednym palcem wzmacniane skórą +280C, dł. 30-40 cm, Schneider
  Rękawice piekarskie GL z jednym palcem wzmacniane skórą +280C, dł. 30-40 cm, Schneider
  Już od 20,70 zł brutto 25,47 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Przy tworzeniu profesjonalnych wypieków niezwykle ważnym aspektem pracy jest jej bezpieczeństwo i ochrona skóry przed poparzeniami. Wysokie temperatury pieców, rozgrzane blachy i formy wypiekowe to potencjalne zagrożenia, z którymi codziennie musi mierzyć się każdy piekarz i cukiernik. Chwila zapomnienia lub decyzja podjęta w pośpiechu mogą mieć tragiczne skutki, dlatego warto odpowiednio wcześnie zabezpieczyć swoje dłonie i mieć rękawice piekarskie doskonałej jakości. Dzięki nim można bez obaw sięgać po świeżo upieczone ciasta i pieczywo, nie ulegając poparzeniu, które mogłoby wytworzyć na skórze bolesne rany oraz pęcherze, a także doprowadzić do upuszczenia blachy i zniszczenia wypieków. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne modele wysokiej jakości rękawic piekarskich, które są niezbędne w codziennej pracy każdej piekarni, ciastkarni oraz restauracji.

Doskonałej jakości rękawice piekarskie

Rękawice piekarnicze w ofercie Hert są solidnie szyte, wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, takich jak bielone płótno i skóra bydlęca. Lniana tkanina jest niezwykle wytrzymała, a przy tym wygodna, nieograniczająca ruchliwości dłoni oraz niepodrażniająca skóry. Skóra bydlęca dodatkowo wzmacnia strukturę rękawic piekarskich, dzięki czemu są w stanie posłużyć swoim użytkownikom przez wiele lat. Z kolei termoizolacyjna wkładka zapobiega poparzeniom i pozwala na swobodne sięganie do pieca po gorące blachy i formy wypiekowe. Nasze rękawice piekarnicze wytrzymują temperatury nawet do 280 stopni Celsjusza, gwarantując pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo pracy w piekarni lub ciastkarni.

Różne modele rękawic piekarskich

Biorąc pod uwagę różnorodne preferencje piekarzy i cukierników zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie znalazły się rękawice piekarskie jedno-, trzy- oraz pięciopalczaste. Modele na jeden palec są bardzo szybkie w zakładaniu i wystarczająco wygodne w użytkowaniu. Nie utrudniają chwytania, więc są w zupełności wystarczające do pracy przy wyjmowaniu z pieców rozgrzanych blach i form na wypieki. Z kolei rękawice piekarskie na pięć palców zapewniają całkowitą swobodę ruchów oraz pełną precyzję, dzięki czemu z ich pomocą można przenosić nawet niewielkie, pojedyncze foremki na ciastka czy babeczki. Ponadto, wszystkie modele mają odpowiednią długość, która chroni przed poparzeniem również nadgarstki oraz większą część łokcia. Do wyboru mamy rękawice piekarskie długie, jak i krótsze o wymiarach 30 cm, 34 cm, 35 cm, 40 cm oraz 45 centymetrowe. Poza praktycznym fasonem naszych produktów, zadbaliśmy również o ich estetyczny wygląd. Rękawice piekarnicze w naszym sklepie dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: biało-niebieskim oraz biało-brązowym. Uniwersalne barwy sprawiają, że akcesoria te dopasują się idealnie do każdej piekarni i ciastkarni. 

Każdy profesjonalny lokal gastronomiczny powinien wyposażyć swoich cukierników, kucharzy i piekarzy w najwyższej jakości, trwałe, wygodne i w pełni termoizolacyjne rękawice do pieca piekarniczego, które umożliwią im bezpieczną i efektywną pracę, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą produktów firmowych.