PLN

Szufelki spożywcze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Szufelka do porduktów sypkich PP 500g, Koti Kobra
  Szufelka do porduktów sypkich PP 500g, Koti Kobra
  Już od 31,91 zł 39,27 zł
 2. Szufelka PP szeroka, Koti Kobra
  Szufelka PP szeroka, Koti Kobra
  Już od 37,45 zł 46,05 zł
 3. Szufelka do produktów sypkich PP 750g, Koti Kobra
  Szufelka do produktów sypkich PP 750g, Koti Kobra
  Już od 42,11 zł 51,82 zł
 4. Szufelka do produktów sypkich PP 1000g, Koti Kobra
  Szufelka do produktów sypkich PP 1000g, Koti Kobra
  Już od 48,76 zł 59,97 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Czystość i higiena lokali gastronomicznych opiera się w równej mierze na regularnym sprzątaniu oraz dbałości o utrzymanie porządku. W tym celu konieczne jest wyposażenie restauracji, piekarni oraz ciastkarni w odpowiednie akcesoria, takie jak szufelki zmiotki oraz szufelki spożywcze. Dzięki nim można bez trudu zebrać produkty sypkie, a następnie przesypać je lub wyrzucić, nie tworząc przy tym bałaganu. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do sprzątania i odmierzania surowców w formie proszku, dzięki którym każde miejsce pracy zachowa wysoki poziom czystości i higieny. 

Profesjonalne szufelki spożywcze i szufelki zmiotki

Asortyment naszego sklepu jest bogato wyposażony w różnego rodzaju szufelki, niezbędne do utrzymania porządku w miejscu pracy. Wszystkie produkty z tej kategorii wykonane zostały z trwałego i wytrzymałego polipropylenu, który jest jednocześnie twardy i elastyczny, co zapobiega złamaniu lub pęknięciu tworzywa. Co więcej, surowiec ten jest neutralny wobec artykułów spożywczych, dzięki czemu każda szufelka do mąki może być bez obaw wykorzystywana do odmierzania, nabierania i przesypywania zarówno tego produktu żywnościowego, jak i innych składników w postaci sypkiej. Z kolei szufelka zmiotka o odpowiednim wyprofilowaniu pozwoli w szybki i łatwy sposób zebrać zmiecione szczotką nieczystości, a następnie pozbyć się ich bez rozsypywania.

Praktyczne szufelki spożywcze i szufelki zmiotki w wielu kolorach

Każda szufelka spożywcza i szufelka zmiotka dostępna w ofercie  występuje w kilku kolorach, które można zestawiać do kompletu wraz z naszymi trzonkami uniwersalnymi, trzonkami teleskopowymi, kijami do miotły oraz różnego typu szczotkami. Szeroki i płaski kształt tych produktów sprzyja szybkiemu oraz dokładnemu zbieraniu nieczystości, a wygodna rączka pozwala bez trudu przenieść je i przesypać do odpowiedniego pojemnika. Solidny i wytrzymały materiał jest odporny na pękanie, dzięki czemu artykuł pozostaje w pełni funkcjonalny i praktyczny. Z kolei szufelka spożywcza dostępna jest w trzech wariantach pojemności, pozwalających na precyzyjne odmierzanie, czyli 500 g, 750 g oraz 1000g. Wszystkie posiadają wydłużony kształt, rękojeść oraz zabudowane boki, które umożliwiają łatwe nabieranie produktów sypkich, bez rozsypywania i bałaganu, nawet prosto z dużego worka. Każdy model występuje w kilku kolorach, między innymi żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Duża różnorodność asortymentu pozwala na idealne dostosowanie szufli do potrzeb oraz stylistyki każdej restauracji, piekarni oraz cukierni.

Utrzymanie czystości w lokalu gastronomicznym wymaga regularnego sprzątania oraz dbałości o maksymalne ograniczenie tworzącego się podczas pracy bałaganu. Warto zatem wyposażyć każdą piekarnię, restaurację oraz cukiernię w profesjonalne szufelki zmiotki i szufelki spożywcze, dzięki którym można bardzo łatwo i dokładnie zebrać wszelkie produkty sypkie i przesypać je w dowolne miejsce. Nasze artykuły z tej kategorii charakteryzują się doskonałą jakością i trwałością, co sprawia, że przez wiele lat służą swoim użytkownikom z niezmiennie niezawodną skutecznością.