PLN

Listwy logistyczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Końcówka na wieszak ścienny, Koti Kobra
  Końcówka na wieszak ścienny, Koti Kobra
  Już od 6,73 zł 8,31 zł
 2. Zawieszki, haki do mocowania szczotek 60mm, Koti Kobra
  Zawieszki, haki do mocowania szczotek 60mm, Koti Kobra
  Już od 16,16 zł 19,89 zł
 3. Wieszak ścienny 300 mm, Koti Kobra
  Wieszak ścienny 300 mm, Koti Kobra
  37,72 zł 46,40 zł
 4. Wieszak ścienny 500 mm, Koti Kobra
  Wieszak ścienny 500 mm, Koti Kobra
  52,08 zł 64,06 zł
 5. Wieszak ścienny 900 mm, Koti Kobra
  Wieszak ścienny 900 mm, Koti Kobra
  85,08 zł 104,65 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W kuchni każdy przedmiot powinien mieć swoje miejsce. Tylko to zapewni pełną funkcjonalność oraz porządek niezbędny w branży piekarniczej, oraz cukierniczej. W naszym sklepie znajdą Państwo listwy logistyczne oraz zawieszki, które stworzą świetną możliwość przechowywania w jednym, określonym miejscu, mopów, szczotek podłogowych oraz zmiotek. Nie można dopuścić przecież, aby środki czystości znajdowały się w nieodpowiednich miejscach. W końcu mogą zawierać różnego rodzaju nieczystości, które nie mogą dostać się w miejsca, gdzie przygotowywane są wypieki. Nawet z pozoru prosty haczyk pozwoli uporządkować Panstwu akcesoria sprzątające, zapewniając przy okazji dodatkową przestrzeń. 

Wszystkie przybory w jednym miejscu

Przygotowywanie wyrobów cukierniczych nie pozwala na stałe utrzymanie czystości. Podczas tworzenia wypieków, może rozsypać się nam mąka lub cukier, albo rozlać się sos owocowy bądź słodki krem. Każdy profesjonalista wie, że czyste miejsce pracy to podstawa, więc zawsze, kiedy zdarzy się nam coś zabrudzić, od razu to sprzątamy. Miotły oraz mopy nie mogą znajdować się jednak w pobliżu miejsca wytwarzania wypieków. Zazwyczaj trzymane są więc w schowkach. Niestety, ale często po uprzątnięciu bałaganu zostawiamy narzędzie sprzątające w kuchni z myślą, że odniesiemy je na właściwe miejsce po wypełnieniu obowiązków. To duży błąd. Zanieczyszczenia oraz kurz mogą dostać się przecież do naszych wyrobów. Warto więc wyposażyć się w wieszak ścienny. Można zamontować go tuż przy wejściu do kuchennego królestwa, zapewniając sobie świetny dostęp do gadżetów sprzątających, w każdej chwili. 

Dowolność łączenia elementów

Wieszak na mopy dostępny w naszym sklepie, wykonany jest z bardzo trwałego materiału, a jego system pozwala na zamontowanie wielu zawieszek. Dzięki solidnemu wykonaniu wieszak może przyjąć na siebie duży ciężar, co pozwala na umieszczenie na nim wielu przyborów. Zazwyczaj przedmioty tego typu, wyposażone są w zawieszki zamontowane na stałe. Wieszak ścienny dostępny u nas to listwa, którą dostosować można do własnych potrzeb. W celu zawieszenia przedmiotu należy wsunąć w tą listwę dedykowaną do tego zawieszkę, która również dostępna jest w naszym sklepie. Można z łatwością dopasować ją tak, aby idealnie komponowała się z całym wnętrzem, ponieważ zapewniamy duży wybór wariantów kolorystycznych. Listwy, które widoczne są w tej kategorii, występują w różnych rozmiarach, co pozwala na wybranie odpowiedniej zarówno do liczebności wieszanych akcesoriów, jak i ilości miejsca na ścianie. 

System, który pozwoli utrzymać porządek

Listwa jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko, kiedy potrzebujemy zawiesić na niej duże przybory pozwalające utrzymać czystość. Sprawdzą się świetnie także jako wieszak na ścierki oraz małe akcesoria myjące. Do listwy można bowiem zamontować zarówno zawieszkę przeznaczoną na mopy oraz zmiotki, jak i wyposażyć ją w haczyk, który sprawdzi się właśnie w przypadku mniejszych przedmiotów. Dzięki temu zachowamy porządek, ponieważ wszystkie akcesoria pomocnicze, znajdą się w jednym miejscu.