Krajalnice sklepowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Krajalnica tarczowa SLIM LINE II MHS
  Krajalnica tarczowa SLIM LINE II MHS
  65 461,37 zł brutto 80 517,48 zł
 2. Krajalnica trakowa BASIC MHS
  Krajalnica trakowa BASIC MHS
  30 596,86 zł brutto 37 634,14 zł
 3. Krajalnica trakowa BASIC SB MHS
  Krajalnica trakowa BASIC SB MHS
  36 576,39 zł brutto 44 988,96 zł
 4. Krajalnica tarczowa IDEAL S MHS
  Krajalnica tarczowa IDEAL S MHS
  44 195,46 zł brutto 54 360,42 zł
 5. Krajalnica tarczowa IDEAL M MHS
  Krajalnica tarczowa IDEAL M MHS
  46 799,45 zł brutto 57 563,32 zł
 6. Krajalnica tarczowa IDEAL L MHS
  Krajalnica tarczowa IDEAL L MHS
  49 403,44 zł brutto 60 766,23 zł
 7. Krajalnica tarczowa IDEAL SB MHS
  Krajalnica tarczowa IDEAL SB MHS
  61 121,39 zł brutto 75 179,30 zł
 8. Krajalnica tarczowa PREMIUM S MHS
  Krajalnica tarczowa PREMIUM S MHS
  56 299,19 zł brutto 69 248,00 zł
 9. Krajalnica tarczowa PREMIUM L MHS
  Krajalnica tarczowa PREMIUM M MHS
  60 108,72 zł brutto 73 933,73 zł
 10. Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH S MHS
  Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH S MHS
  61 121,39 zł brutto 75 179,30 zł
 11. Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH M MHS
  Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH M MHS
  62 809,16 zł brutto 77 255,26 zł
 12. Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH L MHS
  Krajalnica tarczowa PREMIUM TOUCH L MHS
  69 897,79 zł brutto 85 974,28 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Krajalnice sklepowe MHS są przeznaczone do krojenia wszelkiego rodzaju chleba bezpośrednio w punkcie sprzedaży przez obsługę sklepu lub samodzielnie przez klienta. Mogą, choć nie muszą być wyposażone w system olejenia noży, który pomaga w krojeniu chleba ciepłego (do 35°C) oraz pieczywa z dużą, nawet 100-procentową zawartością mąki żytniej czy ziaren.

Krajalnice do chleba do piekarni

Dostarczamy krajalnice sklepowe wolnostojące lub nablatowe. Krajalnica do chleba, stanowiąca wyposażenie piekarni lub sklepu spożywczego, nie musi być bardzo wydajna, ale musi być przede wszystkim bezpieczna w użytkowaniu, prosta w obsłudze i łatwa w utrzymaniu w czystości. Krajalnice sklepowe MHS spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny. W krajalnicach sklepowych niezbędna jest też możliwość zaprogramowania wyboru grubości kromki.

Cała elektryka i elektronika w krajalnicach MHS jest szczelnie oddzielona od strefy krojenia, gdzie może wystąpić zakurzenie i zanieczyszczenie. Klientom nabywającym krajalnice do chleba do piekarni lub sklepu spożywczego, zalecamy także zamontowanie dodatkowego zabezpieczenia strefy krojenia specjalną pokrywą, która eliminuje ryzyko wypadku.

W samoobsługowych krajalnicach sklepowych proponowanych przez HERT krojenie różnego pieczywa, nawet ciepłego, sprowadza się do 3 kroków:

 • ułożenia pieczywa w komorze krojenia,

 • zamknięcia pokrywy komory krojenia,

 • wyboru jednej z trzech zaprogramowych grubości kromek.

To wszystko! Maszyna automatycznie złapie chleb i pokroi go na wskazaną grubość.

Krajalnice do sklepu spożywczego

Krajalnice, które współtworzą wyposażenie sklepów, muszą zapewniać łatwe i szybkie czyszczenie. Producent krajalnic sklepowych MHS stworzył dla wszystkich swoich urządzeń system Easy Clean. Przydatną funkcjonalnością jest też system Easy Frame Disamble, stosowany w krajalnicach MHS Technik, który umożliwia bezproblemową i sprawną wymianę noży. Dobierając krajalnicę do sklepu spożywczego lub piekarni, warto również zwrócić uwagę, na rozwiązania sprawiające pozostawanie okruchów zawsze w maszynie.

Krajalnica do chleba sklepowa musi być także wyposażona w wytrzymałe, odporne na uszkodzenia noże. Ofertowane przez HERT trakowe krajalnice sklepowe MHS mają wysokiej jakości, szerokie noże teflonowane o wydłużonej trwałości. Z kolei tarczowe krajalnice do sklepu i piekarni mają noże z gwarancją trwałości na 1 000 000 kromek, co daje około 40 000 bochenków.

W krajalnicach sklepowych dostarczanych przez HERT stosowane są rozwiązania usprawniające krojenie pieczywa. Jednym z nich jest system krojenia wpuszczający powietrze między krojone kromki, który zapobiega ich zlepianiu. Identyczne zadanie spełnia strona odbiorcza wykonana z odpowiednio ryflowanej blachy, która sprawia, że kromki podlegają lekkiemu drganiu i nie sklejają się zaraz po pokrojeniu. Inne rozwiązania, w jakie wyposażone są krajalnice sklepowe HERT, to funkcja krojenia na połówki lub określoną liczbę kromek, automatyczne otwieranie pokrywy zabezpieczającej czy automatyczny start po zamknięciu klapy bezpieczeństwa.

Wybierając krajalnicę do sklepu, należy brać pod uwagę również możliwie cichą pracę urządzenia. Drobnym, ale bardzo przydatnym akcesorium, o którym warto pamiętać, jest uchwyt na woreczki do pakowania pieczywa, usprawniający proces krojenia. Czynnikiem, który ma znaczący wpływ na zadowolenie właściciela z krajalnicy sklepowej, jest także niski pobór zużywanej przez urządzenie energii.

Ciekawą propozycją w naszej ofercie krajalnic do sklepów i piekarni są modele Premium Touch z wymiennymi frontami urządzenia. Dostarczamy krajalnice sklepowe w odcieniach stali nierdzewnej, czarnym, antracytowy, białym lakierowanym lub drewna.