PLN

Miarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Miarka z tworzywa z podziałką 0,25-5 L, Schneider
    Miarka z tworzywa z podziałką 0,25-5 L, Schneider
    Już od 9,97 zł 12,28 zł
  2. Miska prostokątna z tworzywa o wymiarach 530x405x145 mm, Sasa
    Miska prostokątna z tworzywa o wymiarach 530x405x145 mm, Sasa
    110,37 zł 135,76 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Gotowanie i pieczenie niezależnie od tego, czy odbywa się w warunkach domowych, czy w profesjonalnej kuchni lub piekarni, wymaga ogromnej precyzji. Dlatego każda osoba, która zajmuje się wypiekami i przygotowywaniem potraw powinna wyposażyć się w komplet odpowiednich miarek, które znacznie ułatwiają pracę na każdym stanowisku kuchennym.

Praktyczna miarka z podziałką

Dostępne w naszym sklepie miarki wyposażone są w bardzo precyzyjne podziałki, umożliwiające dokładne odmierzenie zarówno suchych składników, jak cukier, sól, mąka czy też kasze oraz substancji płynnych, jak mleko, woda, olej lub roztopione masło. Pojemniki z tworzywa sztucznego oraz stali chirurgicznej pomieszczą od 250 ml do nawet 5 litrów, dzięki czemu pozwalają na porcjowanie zarówno bardzo niewielkich ilości produktów, jak i dużych, na przykład do zup lub sosów.

Miarka przeznaczona do kontaktu z żywnością

Miarki dostępne w naszej ofercie wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie wpływają na smak, zapach ani jakiekolwiek inne walory produktów spożywczych, które są w nich odmierzane. Posiadamy pojemniki ze stali nierdzewnej oraz z tworzywa sztucznego PP, posiadające wszelkie atesty, gwarantujące ich całkowitą neutralność w kontakcie z żywnością. Ponadto, można w nie wlewać nawet produkty o temperaturze do 95 stopni Celsjusza bez obawy o uszkodzenie materiału lub wydobycie z surowców jakichkolwiek toksycznych substancji.

Miarka z podziałką - równa się wygodne odmierzanie

Nasze miarki wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, umożliwiające ich komfortową obsługę. Co więcej, górne brzegi pojemników zakończone są lejkiem, który zapewnia sprawne napełnianie i opróżnianie zawartości bez rozlewania i rozsypywania produktu. Odpowiednia budowa warunkuje znaczne zmniejszenie utraty płynów i proszków, a także dużo mniejszy bałagan.

Miarka w wielu praktycznych rozmiarach

Mogłoby się wydawać, że wystarczy być w posiadaniu jednej dużej miarki, aby poradzić sobie z odmierzaniem wielu typów produktów zarówno podczas gotowania, jak i pieczenia. Jednak duże pojemniki nadają się najlepiej do większych ilości płynów i proszków, ponieważ nie są aż tak precyzyjne, jak te mniejsze. W naszym sklepie mogą Państwo skompletować zestaw miarek ze stali szlachetnej o pojemności 250 ml, 500 ml, 1000 ml i 2000 ml, a także zestaw z tworzywa sztucznego w rozmiarach 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 2000 ml, 3000 ml i 5000 ml. Wyposażenie się w pojemniki różnej wielkości pozwala na naprawdę dokładne odmierzanie, a w dodatku nie wymaga ciągłego mycia naczynia podczas przelewania lub przesypywania różnych substancji, zarówno płynnych, jak i sypkich. Co więcej, każda miarka może z powodzeniem zastąpić także miskę do mieszania produktów, ubijania śmietany lub blendowania owoców.

Niepozorne miarki z podziałką to wyposażenie, które w znaczący sposób usprawnia pracę każdej cukierni oraz piekarni. Pozwala bowiem na bardzo skrupulatne odmierzanie produktów, a tym samym na postępowanie precyzyjnie według zaleceń przepisu i uzyskiwanie najlepszych efektów.