PLN

Noże do krajalnic

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Noże do krajalnic JAC L-271 kołki O3,2 (Certyfikat oryginalności), JAC
  Noże do krajalnic JAC L-271 kołki O3,2 (Certyfikat oryginalności), JAC
  Już od 3,81 zł 4,70 zł
 2. Noże do krajalnicy DAUB kołki O5,0
  Noże do krajalnicy DAUB kołki O5,0
  Już od 6,83 zł 8,38 zł
 3. Noże do krajalnicy VLB L-259, kołki O4,5
  Noże do krajalnicy VLB L-259, kołki O4,5
  7,09 zł 8,72 zł
 4. Noże do krajalnicy KALMAYER kołki O5,2-O5,5
  Noże do krajalnicy KALMAYER kołki O5,2-O5,5
  Już od 7,09 zł 8,73 zł
 5. Noże do krajalnic MAHO L-259,5 kołki O5,5
  Noże do krajalnic MAHO L-259,5 kołki O5,5
  Już od 7,09 zł 8,73 zł
 6. Noże do krajalnicy HERISTAL L257,75 kołki5,5
  Noże do krajalnicy HERISTAL L257,75 kołki5,5
  Już od 7,09 zł 8,73 zł
 7. Noże do krajalnic LOZAMET L-262 kołki O4,8 kołek \ M5 \ nakrętka \ podkładka
  Noże do krajalnic LOZAMET L-262 kołki O4,8 kołek \ M5 \ nakrętka \ podkładka
  9,97 zł 12,26 zł
 8. Noże do krajalnic MHS
  Noże do krajalnic MHS
  18,71 zł 23,01 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Ze względu na wąską specjalizację, piekarnie należą do grona lokali gastronomicznych, na wyposażeniu których musi znaleźć się specjalistyczny i jednocześnie odpowiednio dobrany sprzęt. Do działania piekarni niezbędne są między innymi noże do krajalnic czy maszyny do formowania chleba, które powinny cechować się funkcjonalnością i trwałością. Sprawdź noże do krajalnic dostępne w ofercie HERT i wybierz produkt najlepiej spełniający potrzeby Twojej działalności.

Noże do krajalnicy, które usprawnią pracę w Twojej piekarni

Wyposażenie piekarni ma za zadanie przede wszystkim usprawniać codzienną pracę zakładu. Ręczne wykonywanie niektórych czynności jest bardzo czasochłonne, co przekłada się na efektywność i wydajność pracowników, a także jakość realizacji zleceń. Akcesoria piekarnicze, które pozwalają na przyspieszenie pracy zakładu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów, to między innymi krajalnice do chleba, których podstawowym elementem konstrukcji są noże.

Odpowiednio dobrane i zaprojektowane noże do krajalnicy umożliwiają szybkie i równe krojenie pieczywa, bez kruszenia i szarpania. Proponowane w naszym sklepie noże do krajalnic zapewniają przy tym bezpieczeństwo pracy – każdy nóż jest wyposażony w odpowiednią osłonę, co minimalizuje ryzyko wypadków, a jednocześnie odczuwalnie poprawia komfort użytkowania sprzętu.

Wytrzymałe noże do krajalnic chleba

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że mamy świadomość, jak istotny jest materiał wykonania sprzętu i akcesoriów. Z tego powodu w sprzedaży w naszym sklepie znajdziesz noże do krajalnic piekarniczych pochodzące wyłącznie od cenionych producentów. Nasze wytrzymałe noże do krajalnic są wykonane ze specjalnych stopów stali przeznaczonych do kontaktu z żywnością, charakteryzujących się wyjątkowym stopniem twardości oraz najwyższą jakością. Niektóre modele są dostępne w wariancie z dodatkową powłoką teflonową, co pozwala na dalsze przedłużenie żywotności noża.

Dbając o potrzeby naszych klientów, regularnie wzbogacamy asortyment noży do krajalnic wyłącznie o wysokogatunkowe modele. Proponowane akcesoria doskonale sprawdzają się zarówno w małej, lokalnej piekarni, jak i w dużych zakładach, które produkują pieczywo na skalę przemysłową. Wszystkie noże do krajalnic chleba w naszej ofercie wyróżniają się znakomitymi parametrami użytkowymi, a tym samym długą żywotnością, dzięki czemu idealnie wpisują się w oczekiwania konsumentów.

Noże do krajalnic piekarniczych w ofercie HERT

Sprawdzone, wysokiej jakości noże do krajalnic to gwarancja szybkiej, sprawnej i bezpiecznej pracy. Co ważne, tworzące nasz asortyment noże do krajalnic piekarniczych pasują do urządzeń, które powszechnie występują na polskim rynku. Wybierając nóż do krajalnic chleba, warto także zwrócić uwagę na opis każdego produktu, który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji na jego temat.

Jednak tym, co niewątpliwie wyróżnia noże do krajalnic dostępne w ofercie HERT, to wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować, a w razie wątpliwości związanych z doborem sprzętu, skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać noże do krajalnic pasujące do skali działalności Twojego zakładu oraz Twoich indywidualnych wymagań.