PLN

Kasty drewniane

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Kasty do garowania są bardzo często wykorzystywanymi akcesoriami piekarniczymi. Dzięki takim kastom ciasta, które chce się wypiec można przechowywać w odpowiednich warunkach, przez określoną ilość czasu. Urządzenie służy także do przewracania bułek, dzięki czemu czynność ta realizowana jest w pełni bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich najważniejszych norm. Przy okazji trwa to dużo krócej, a bułki przewraca się dużo swobodniej.

Kasty drewniane wykonane są ze specjalnej odmiany drewna, cechując się przy tym dużą wytrzymałością i odpornością na szkodliwe działanie czynników mechanicznych. Wykonuje się je z drzewa liściastego. Klienci mogą składać zamówienia na różne wymiary kast, zależnie od tego, z jakich blach korzystają na co dzień. Dzięki temu ich praca w piekarni jest dużo bardziej wydajna i w większości przypadków udaje się przygotować zaplanowaną partię wypieków.

Szerokie wykorzystanie

Drewniane obramowanie posiada również specjalne uchwyty, dzięki którym kastę można pewnie złapać i nie obawiać się o to, że wypadnie z rąk, podczas przerzucania bułek. Spody kast drewnianych wykonywane są z trwałych sklejek, pracują nad tym doświadczeni specjaliści, a więc kasta w codziennym użytkowaniu na pewno nikogo nie rozczaruje, a może wspomóc przebieg wielu prac piekarniczych. Płótno znajdujące się na kaście jest do niej przytwierdzone na stałe. Kasty są bardzo poręczne i doświadczeni piekarze na pewno nie będą mieć trudności z ich umiejętną obsługą.

Możliwość zakupu całych zestawów

Kasty drewniane można kupować w wersji pojedynczej, ale też w kompletnych zestawach, zawierających w sobie np. 10 sztuk, czy też 50 sztuk kast. Wszystko zależy oczywiście od tego, w jakich zakładach będą wykorzystywane. Jeśli chodzi o duże piekarnie, wtedy zdecydowanie lepiej już na samym początku wyposażyć się w jak największą ilość kast drewnianych, ponieważ na pewno będzie się z nich regularnie korzystało.

Kasta drewniana prezentuje się bardzo schludnie, będzie doskonałym uzupełnieniem przyrządów znajdujących się w piekarniach. Atutem drewnianych kast jest to, że dzięki nim nie będzie kłopotów z tym, aby przechowywać bułki, ciastka oraz ciasta w optymalnych warunkach, tak aby nie stało się z nimi nic złego. Drewniana wersja jest bardzo higienicznym rozwiązaniem, dlatego na pewno warto przeznaczyć swoje środki na kasty drewniane i cieszyć się ich pełną funkcjonalnością w prowadzonej przez siebie piekarni.