PLN

Termometry

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Termometr elektroniczny, Alla France
  Termometr elektroniczny, Alla France
  Już od 73,14 zł 89,98 zł
 2. Termometr-higrometr elektroniczny -50 +70 C, Alla France
  Termometr-higrometr elektroniczny -50 +70 C, Alla France
  100,35 zł 123,43 zł
 3. Termometr elektroniczny ze składaną sondą -50 +300 C, Alla France
  Termometr elektroniczny ze składaną sondą -50 +300 C, Alla France
  164,89 zł 202,81 zł
 4. Termometr spożywczy -50+150 C, Ebro
  Termometr spożywczy -50+150 C, Ebro
  252,16 zł 310,16 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Nasze profesjonalne wyposażenie do piekarni i cukierni obejmuje również wysokiej jakości termometry. Wyróżniają się one solidnym wykonaniem oraz precyzyjnie wskazują temperaturę pieczenia, tak aby jak najlepiej zadbać o twój wypiek. Większość termometrów mierzy temperaturę w zakresie od -50 do +300 stopni Celsjusza.

Termometry spożywcze mierzące temperaturę nawet do 300 stopni Celsjusza

Charakteryzuje się skalą pomiaru z dokładnością do 0,1 stopnia Celsjusza. Sprawdzi się idealnie zarówno w cukierniach, piekarniach, jak i innych obiektach gastronomicznych. Znajdziecie u nas modele wodoodporne oraz posiadające praktyczną funkcję zapamiętywania dwóch różnych pomiarów. Dodatkową opcją jest również stoper z alarmem, który umożliwia dokładne mierzenie czasu. Dodatki te są zaprojektowane tak, aby usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków w każdej piekarni i cukierni. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie też termometr laserowy na podczerwień. Jest to praktyczne i solidne urządzenie, które niezwykle szybko mierzy zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną temperaturę produktu. Celownik dokładnie wyznacza miejsce pomiaru. Wystarczy uruchomić termometr jednym przyciskiem i nacelować laser na jednostkowy produkt albo całą dostawę towaru zapakowaną na palecie. Duży i czytelny wyświetlacz wpływa na komfortowe użytkowanie produktu.

Praktycznym urządzeniem jest również higrometr elektroniczny, który przeznaczony jest do montażu w magazynach mąki lub chłodniach. Wskazuje nie tylko temperaturę powietrza, ale również jego wilgotność. W komplecie znajdziemy przewód z długim czujnikiem o długości 3 metrów. Termometr oferuje bardzo wysoką jakość pomiaru, w przypadku temperatury aż do 0,1 stopnia Celsjusza, a w przypadku pomiaru wilgotności aż do 1%.

Termometr do oleju

Niezbędnym wyposażeniem każdej piekarni i cukierni jest również termometr do oleju. Tester mierzy termiczne utlenianie się oleju oraz wskazuje stopień jego zużycia. Dzięki tej technologi można zoptymalizować zużycie oleju, co wiąże się z obniżeniem kosztów i oszczędnością oleju. Tester pomoże zadbać również o bezpieczeństwo twoich wypieków. To nowoczesne urządzenie jest bardzo proste w obsłudze oraz posiada czytelny wyświetlacz. Umożliwi on Państwu fachowe sprawdzenie jakości oleju w niecałą minutę.

Termometr do ciasta

Wyposażony jest w wysokiej wytrzymałości igłowy czujnik penetracyjny. Charakteryzuje się wytrzymałą obudową wstrząsoodporną oraz wyraźnym wyświetlaczem LCD. Umożliwia pomiar w produktach twardych w tym zamrożonych, półtwardych oraz w cieczach i gazach. Termometr jest solidnie wykonany i pozwala sprawdzić temperaturę szybko i sprawnie.

Termometr elektroniczny mikroprocesorowy wyróżnia się wyjątkowo wysoką skalą pomiaru od -50 do +350 stopni Celsjusza. Jest odporny na wstrząsy oraz wilgotność. Może być wyposażony w czujnik na silikonowym przewodzie elastycznym albo czujnik bez przewodu. Model ten dokonuje pomiaru w zaledwie 4 sekundy.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie też praktyczne termometry ze składanym czujnikiem penetracyjnym lub sondą czy też termometry z podwójnym czujnikiem laserowym. Wszystkie produkty są trwałe i wytrzymałe oraz wyróżniają się najlepszą jakością. Większość termometrów to produkty renomowanej niemieckiej marki, która gwarantuje długą żywotność i sprawność każdego urządzenia. Z tak profesjonalnym sprzętem, prowadzenie piekarni i cukierni staje się prawdziwą przyjemnością.