PLN

Kasty z tworzywa

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Kasta z tw. COMPART PLUS K6 40x60 z rzepami/bez rzepów, Ringo Plast
    Kasta z tw. COMPART PLUS K6 40x60 z rzepami/bez rzepów, Ringo Plast
    Już od 77,43 zł 95,26 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne wyposażenie do piekarni obejmuje kasty z tworzywa sztucznego. Zapewniają one wyśmienitą wentylację i tworzą idealne warunki do chłodzenia i mrożenia ciasta. Dzięki temu możliwe jest sprawne dostarczenie bułek oraz pączków do miejsca ich wypieku. Wpływa to na zachowywanie ciągłości produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Kasty w tworzywa sztucznego, znajdujące się w naszej ofercie spełniają szereg specjalistycznych wymagań. Materiał, z którego są wykonane jest wysokiej jakości, przeznaczony do kontaktu z żywnością. Możemy mieć gwarancję, że nie wchodzi w żadne niepożądane reakcje z ciastem na przyszłe wypieki. Kasty są odporne na zmiany temperatury. Możemy je zarówno mrozić, jak i myć w gorącej wodzie, nie obawiając się o uszkodzenia czy pęknięcia. Szeroki zakres temperatur, w których możemy je używać wynosi od minus 40 do 70 stopni Celsjusza.

Kasty plastikowe - niezbędnik każdej piekarni

Kasty plastikowe są chętnie używane zarówno przez mniejsze, jak i większe piekarnie. Ich budowa pozwala na wygodne i stabilne układanie pojemników jeden na drugi, co ułatwia transport oraz przechowywanie. Nasze kasty wyróżniają się też lekkością i stabilnością, dzięki czemu praca z nimi stanowi samą przyjemność. Ich zaletami są również bardzo dobre właściwości higieniczne.

Dzięki temu, że kasty do odroczonego wypieku posiadają w bocznych ścianach poduszki z powietrzem, wpływają na bezpieczne przechowywanie ciasta. Ta dodatkowa izolacja nie dopuszcza do gwałtownego zamrożenia produktu ani do jego nieplanowanego odtajania podczas transportu. Kasty są też odporne na odkształcenia.

Garowanie w dobrej jakości kastach do garowania, które są bezpieczne dla zdrowia wpływa na walory smakowe w naturalny sposób, bez korzystania z
chemicznych dodatków. Dlaczego warto zainwestować w jakościowe produkty, posiadające certyfikaty? Ponieważ, dzięki najlepszym produktom, które przyczyniają się do komfortowej pracy, jesteśmy w stanie wyprodukować większą ilość ciasta, co przyniesie nam większe zyski. Na jakości i certyfikatach nie warto więc oszczędzać.

Ponadto pojemniki w naszej ofercie wyróżniają się estetycznym wyglądem, co również ma znaczenie. Są starannie wykonane, z dbałością o szczegóły. Zdajemy sobie sprawę, że różnice temperatur podczas przechowywania oraz transportu pojemników mogą doprowadzać do rozwoju grzybów i pleśni. Nasze pojemniki nie posiadają żadnych newralgicznych miejsc podczas łączenia, które utrudniałyby zachowywanie higieny.

Najwyższa jakość materiałów

Materiał, z których są wykonane kasty to wytrzymałe i wyjątkowo mocne tworzywo HDPE. Dostępne są one w szerokiej gamie rozmiarów, tak aby trafić w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kasty z tworzywa z pełnym dnem, ale również z dnem ażurowym. Zapewniają one optymalną wentylację ciasta, co wpływa na walory smakowe i jakość produktu. Wszystkie kasty dostępne w naszej ofercie można myć w zmywarkach, co czyni ich produktem niezwykle praktycznym w użyciu. Natomiast wystające bolce i specjalne obracane zaczepy i rzepy umożliwiają sprawne zaczepianie tkanin.