PLN

Piece piekarnicze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB Mini, model HTBM-40, Fines
  Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB Mini, model HTBM-40, Fines
  PROMOCJA
  Już od 18 566,30 zł 20 870,27 zł 22 836,53 zł 25 670,43 zł
 2. Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB Mini, model HTBM-60, Finess
  Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB Mini, model HTBM-60, Finess
  PROMOCJA
  Już od 19 859,94 zł 22 340,32 zł 24 427,75 zł 27 478,59 zł
 3. Piec półkowy do pizzy ES660 Fines
  Piec półkowy do pizzy ES660 Fines
  PROMOCJA
  Już od 11 656,17 zł 12 896,36 zł 14 337,10 zł 15 862,52 zł
 4. Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-5, Fines
  Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-5, Fines
  PROMOCJA
  40 754,27 zł 46 083,87 zł 50 127,76 zł 56 683,16 zł
 5. Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-8, Fines
  Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-8, Fines
  PROMOCJA
  48 868,95 zł 55 305,10 zł 60 108,83 zł 68 025,27 zł
 6. Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-10, Fines
  Piec konwekcyjny z zaparowaniem, seria HTB, model HTB-10, Fines
  PROMOCJA
  58 434,08 zł 66 174,57 zł 71 873,91 zł 81 394,72 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Najlepszy piec piekarniczy to taki, który pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wypieków przy zachowaniu odpowiedniej wydajności i możliwie niskim zużyciu energii. Jakość wypieków wyraża się również w ich jednolitości i powtarzalności. Piece piekarniczo-cukiernicze powinny zapewniać jednakowe wypieki w całym wsadzie oraz przy każdej kolejnej wypiekanej partii wyrobu.

Piec piekarniczy – energooszczędny i łatwy w obsłudze

Nowoczesne piece piekarnicze oferują wiele rozwiązań zapewniających uzyskanie wysokiej jakości, niewysuszonego wypieku o odpowiedniej skórce – na przykład wysokowydajne zaparowanie. Piece piekarnicze i cukiernicze dostarczane przez HERT są tak skonstruowane, by uzyskać możliwie największą energooszczędność. Jest to możliwe poprzez minimalizowanie strat ciepła oraz maksymalne wykorzystanie ciepła już wytworzonego. W piecach WP Bakery Technologies uzyskano 25-30% mniejsze zużycie energii w porównaniu do innych pieców wózkowych i półkowych.

Systemy i elementy grzewcze mają nowoczesną konstrukcję i pracują bardzo efektywnie. Dzięki temu zapewniają efektywne wytwarzanie i doskonały transfer ciepła. Piece Rototherm i Matador mają wysoce skuteczną, zaawansowaną technologicznie, wielocentymetrową izolację wszystkich znaczących powierzchni, łącznie z podłogą, co pozwala na redukcję powierzchniowych strat ciepła o prawie 11%. Znaczący wpływ na efektywne wykorzystanie powstałego już ciepła ma sterowanie WP NAVIGO 3 dostępne w najnowszych generacjach pieców.

Przy wyborze pieca piekarniczego należy mieć na uwadze także łatwość obsługi maszyny z wykorzystaniem ikon i filmów. Piece piekarnicze HERT umożliwiają prosty dla użytkownika wybór opcji pieczenia w celu jak najlepszego dopasowania indywidualnych parametrów wypieku dla każdego wyrobu. W dobrym piecu stosuje się między innymi automatyczny dobór ilości pary w zależności od rodzaju wypieku oraz zapisywanie dużej liczby receptur – nawet 250. Ważnym aspektem są również dodatkowe rozwiązania pomagające zachować wysoki poziom higieny i utrzymanie sprzętu w czystości.

Wysokiej jakości piece cukierniczo-piekarnicze dostarczane przez HERT

W HERT znamy przepis na sukces w branży piekarniczo-cukierniczej. Składają się na niego nie tylko doskonałe przepisy, wysokiej jakości surowce oraz kwalifikacje zawodowe pracowników, ale też możliwie najlepszy sprzęt. Jesteśmy w pełni kompetentnym partnerem w zakresie maszyn. Dostarczamy kompleksowe wyposażenie cukierni i piekarni. Posiadamy niezbędną wiedzę i ponad 25-letnie doświadczenie przy doborze i instalacji odpowiednich urządzeń.

Z uwagi na to, że piec piekarniczy to inwestycja na wiele lat, wiemy, jak kluczowa jest wytrzymałość i solidność urządzenia. Dostarczamy najwyższej jakości piece półkowe, piece wózkowe, piece sklepowe oraz piece tunelowe zarówno do zakładów rzemieślniczych, jak i firm zajmujących się produkcją na skalę przemysłową. W zależności od potrzeb i wymagań mogą to być piece elektryczne, ogrzewane gazem, olejem, drewnem, pelletem lub na podczerwień, które przyspieszają wypiek o 70%. Oferowane przez HERT piece piekarnicze i cukiernicze „Made in Germany” to zaawansowane technicznie produkty, na całym świecie uznawane za wyróżniające się pod względem jakości i trwałości.

W HERT jesteśmy świadomi, że inwestycja w piec piekarniczy jest trochę jak kontrakt międzypokoleniowy – co kupuje dziadek, nawet wnuk z powodzeniem będzie mógł używać. Oferujemy wyłącznie sprawdzone modele pieców najlepszych producentów, cieszących się renomą na całym świecie. Przede wszystkim są to piece piekarnicze WP Bakery Group, którego filozofia opiera się o perspektywę Future Work – działania podejmowane z myślą o przyszłości. Producent ten nigdy nie ustaje w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. WP Bakery Group jest dostawcą nie tylko pieców, ale także urządzeń peryferyjnych, systemów chłodzenia oraz automatycznych i półautomatycznych załadunków doskonale kompatybilnych pod każdym względem z oferowanymi piecami – szczególnie pod względem oprogramowania, zapewniając intuicyjne i proste sterowanie oraz takie udogodnienia, jak zintegrowany odkurzacz.

Oferujemy też piece do pizzy marki Fines. To nowoczesne urządzenia z zaawansowanym sterowaniem, dodatkowo wyposażone w rozwiązania, dzięki którym możliwe jest uzyskanie tradycyjnego smaku pizzy, jak w starych piecach opalanych drewnem. Sprawdź także nasze profesjonalne maszyny do formowania chleba, które przyspieszą produkcję zachowując tradycyjny kształt bochenka chleba.