PLN

Piecowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Jednym z najbardziej przydatnych urządzeń w piekarniach oraz cukierniach są wózki piecowe czy wózki piekarnicze. To właśnie dzięki nim bez większych problemów można umieścić w piecu wybrane produkty i nie obawiać się przy tym o to, że po drodze zainteresowanym przytrafią się niebezpieczne sytuacje. Wózki są bardzo pojemne, wysokie i na pewno klientom uda się na nich pomieścić wybraną ilość bułek lub też ciasteczek, w zależności od tego, co w danej chwili będą chcieli przygotować.

Atutem wózków piecowych jest ich łatwa obsługa, posiadają funkcjonalne kółka, które się nie zacinają, dlatego też operowanie wózkiem jest bardzo przyjemne. Wózki do pieca stworzone są ze specjalnie dobranych materiałów, a konkretniej ze stali kwasoodpornej. Przy okazji są bardzo odporne na wszelkie zabrudzenia oraz zniekształcenia. Można ich używać w wielu zakładach. Półki znajdujące się na wózkach przechodzą przez proces zgrzewania z wykorzystaniem robomatu. Zarówno wózek, jak i kołka są odporne na działanie bardzo wysokich temperatur.

Swobodna praca

Wózki piecowe pozwalają na swobodną pracę. Kółka są obrotowe, dlatego można nimi dysponować w taki sposób, jaki w danym momencie jest idealny. Podstawa wózków jest bardzo mocna, pracują nad nią doświadczeni inżynierowie. Dzięki solidnej podstawie klienci mają pewność, że wózki będą stabilnie pracować przede wszystkim w piecach obrotowych. Jedną z ich zalet jest więc uniwersalność, dlatego wózki do pieca zdobywają szerokie uznanie na rynku piekarniczym oraz cukierniczym.

Składanie zamówień na wózki przeznaczone do pieców nie jest trudne, a klienci sami dobierają sobie ilość półek, która ma się znaleźć w wózkach. Najpopularniejszą opcją jest 18 półek, jednak nie trzeba decydować się na taką ofertę, można wybrać inną spośród wszystkich możliwych. Na wózkach można umiejscowić blachy o różnych wymiarach, zależnie od wybranego modelu, najczęściej są to wymiary 580x780 mm. Dzięki wózkom bardzo szybko i bezpiecznie można wypiec odpowiednią ilość chleba na formach zespolonych tłoczonych, bułek, ciasteczek, czy też drożdżówek. Im więcej półek, tym większe zlecenia będzie można przyjmować od swoich kontrahentów.

Pełne zadowolenie

Wypiekanie bułek oraz innych produktów to dość skomplikowany proces, a bez posiadania odpowiedniego wyposażenia w swojej piekarni lub cukierni można zapomnieć o zdobywaniu zadowalającej ilości zleceń. Wózki piecowe sprawią jednak, że będzie można pracować szybciej i pewniej, nie obawiając się o to, że bułki czy też ciastka zostaną wypieczone w nieprawidłowy sposób. Doskonale poradzą sobie w piecach obrotowych, tak aby po upłynięciu danej ilości czasu można było je wyjąć i nacieszyć oczy pięknie wypieczonymi produktami, znajdującymi się na blachach.

Wózki do pieca podzielone są na kilka podstawowych modeli, dlatego też jeśli ktoś jest zdecydowany na ich zakup, powinien się zastanowić, który rodzaj będzie dla niego najlepszy. Każda z proponowanych opcji na pewno wspomoże pracę piekarza lub cukiernika, dlatego nie warto zwlekać i czym prędzej zakupić dla siebie nowoczesny i bardzo wydajny sprzęt.