PLN

Wyposażenie gastronomii

Wyposażenie gastronomii

Popularne produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 140

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  Kocioł do gotowania w podciśnieniu VACUUM model HIGH-P 130, Firex
  PROMOCJA
  279 613,59 zł 322 517,50 zł 343 924,71 zł 396 696,53 zł
 2. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Classic MKN
  31 116,13 zł 38 272,84 zł
 3. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Junior Magic Pilot MKN
  34 114,18 zł 41 960,44 zł
 4. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Classic MKN
  35 794,90 zł 44 027,73 zł
 5. Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  Piec konwekcyjno-parowy SPACE COMBI - Magic Pilot MKN
  43 835,13 zł 53 917,21 zł
 6. Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO IR-250 Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  101 893,41 zł 113 562,50 zł 125 328,89 zł 139 681,88 zł
 7. Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  Maszyna do ucierania DEMO PKR-S Brunner-Anliker
  PROMOCJA
  38 904,74 zł 61 005,78 zł 47 852,83 zł 75 037,11 zł
 8. Krajalnica pozioma BBS VE Krumbein Rationell
  Krajalnica pozioma BBS VE Krumbein Rationell
  44 243,95 zł 54 420,06 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 140

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W czasach intensywnego rozwoju i stale rosnącego znaczenia segmentu żywności gotowej, znaleźliśmy niszę, w której jesteśmy bezkonkurencyjni. Dostarczamy wyposażenie do gastronomii, które zdobywa uznanie kolejnych inwestorów z sektora food convenience. Efektywnie usprawniamy, mechanizujemy i automatyzujemy produkcję gastronomiczną. W naszym asortymencie znajdziesz maszyny gastronomiczne, które wyróżnia dobry stosunek ceny do jakości i możliwości zastosowań. Skorzystaj z doświadczeń naszych specjalistów!

Maszyny i urządzenia gastronomiczne

Dostarczamy wyposażenie do restauracji, zakładów garmażeryjnych, firm cateringowych i zakładów produkujących żywność gotową. Z sukcesem instalujemy urządzenia pracujące samodzielnie lub wkomponowane w ciągi produkcyjne, co pozwala na usprawnienie i mechanizację lub automatyzację licznych procesów. Wiemy, jak dobrze, sprawnie i wygodnie przygotować surowiec do dalszej produkcji.

Wyposażenie do gastronomii

W HERT znajdziesz urządzenia gastronomiczne znanych i cenionych producentów. Maszyny te osiągają znakomite rezultaty w polskich warunkach produkcyjnych, więc z pewnością usprawnią i ułatwią funkcjonowanie Twojego biznesu. Ofertę HERT tworzą między innymi maszyny do inkrustacji, panierownice do mięs, maszyny gastronomiczne do obróbki termicznej żywności oraz dozowniki.

Maszyny do inkrustacji

Urządzenia do inkrustacji są stosowane przy produkcji bardzo szerokiego asortymentu żywności. Maszyny inkrustujące łączą różne masy i smaki w jednym wyrobie przez otoczenie jednego surowca drugim. Proces inkrustacji odbywa się w sposób delikatny, bez uszkadzania struktury i bez strat napowietrzenia surowca. Urządzenia do inkrustacji mogą łączyć ze sobą różne masy i farsze w wyroby o różnych kształtach i wielkościach. Poddając je dalszej obróbce, na przykład panierowaniu, gotowaniu, pieczeniu czy smażeniu uzyskujemy różnorodny asortyment klasycznych, tradycyjnych lub całkiem innowacyjnych wyrobów.

Panierownice do mięs

Z sukcesem instalujemy samodzielne lub wkomponowane w linie produkcyjne panierownice do mięs. Proponowane przez nas stacje umożliwiają panierowanie na mokro i sucho, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie równomiernego i całkowitego pokrycia produktu bułką tartą, mąką czy przyprawami w zależności od wymogów danego produktu.

Maszyny do obróbki termicznej żywności

Fachowcy z HERT, korzystając ze swego wieloletniego doświadczenia, doradzą, jakie maszyny do obróbki termicznej żywności i w jakiej konfiguracji należy zastosować, by uzyskać oczekiwaną wydajność. Wiemy, jak piec, gotować, smażyć, przeprowadzać pasteryzację i blanszowanie zarówno małych, krótkich, ale różnorodnych serii wyrobów, jak i dużych wydajności.

W naszym asortymencie znajdziesz maszyny gastronomiczne o wszechstronnym zastosowaniu oraz specjalistyczne urządzenia przeznaczone do wykonywania określonych czynności i procesów. W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy odpowiednie urządzenia gastronomiczne i przeprowadzimy testową produkcję. Dzięki automatyzacji i możliwości precyzyjnego programowania całego procesu produkcyjnego urządzenia samodzielnie realizują receptury krok po kroku, co pozwala na minimalizację obsługi.

Dozowniki i pompy transferowe

Dostarczamy dozowniki i pompy transferowe, które dozują najróżniejsze masy płynne, półpłynne, gładkie i z cząstkami. Maszyny te mają umożliwiają podłączenie szerokiej gamy akcesoriów, co pozwala na rozszerzenie ich zastosowania. Oferujemy wyposażenie do gastronomii w wersji bardziej zaawansowanej lub ekonomicznej. Jednak niezależnie od wybranego wariantu, nasze urządzenia bardzo dobrze spełniają swoją funkcję - dozują produkt w sposób precyzyjny i delikatny - oraz charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem.

Urządzenia gastronomiczne HERT - najwyższa jakość

Wszystkie maszyny gastronomiczne proponowane przez HERT spełniają normy wymagane w zakładach zajmujących się przetwarzaniem żywności. Współpracujemy z renomowanymi producentami, którzy stosują rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i higienę produkcji oraz ułatwiające obsługę urządzeń i utrzymanie ich w czystości.