PLN

Linia do kanapek SNACK FLEX LINE Krumbein Rationell

Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
KRU_LK
Michał Barcicki
phone icon 507 [wyświetl numer]

Linia do przekąsek / kanapek SNACK FLEX LINE firmy Krumbein Rationell.

Linia do kanapek i przekąsek daje ogromną elastyczność w wyborze produktów. Dzięki modułowej konstrukcji w każdej chwili możemy dostawić lub odłączyć urządzenie, zależnie od wytwarzanego w danym momencie produktu. Każdy element linii możemy skonfigurować tak, aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Na początku linii proponujemy umieszczenie krajalnicy. Może to być krajalnica horyzontalna posiadająca od 1 do 5 ostrzy, lub krajalnica pionowa która kroi bułki, ciabatty lub bagietki i od razu automatycznie rozkłada górne i dolne połowy na dwa równoległe rzędy, ustawiając je przeciętą stroną w górę. Umożliwia to bezproblemowe smarowanie obu części masłem lub dowolnym sosem na następnym stanowisku.

Możemy tu zastosować urządzenie WBS, które rozprowadza masło i sosy za pomocą wałka, lub dozownik tłokowy np. Unifiller ELF 400 lub Bakon BD3. Stosując odpowiednie końcówki możemy używać go nie tylko w celu nakładania sosu na kanapki, ale również do dozowania kremów, musów, bitej śmietany, czy dżemów używanych do produkcji np. Tiramisu w kubeczkach. W ten sposób na jednej zmianie można robić kanapki, a na drugiej zmianie, po odłączeniu krajalnicy jesteśmy w stanie na tej samej linii wytwarzać desery w pojemnikach. Takie rozwiązanie znacząco rozszerza Państwa asortyment.

Kolejne stanowiska mogą być wyposażone w blaty robocze lub stojaki z pojemnikami na produkty takie jak wędliny, sałata, warzywa, sery - nakładane ręcznie na posmarowane kromki, lub np. owoce  czy płatki musli wrzucane do kubeczków.

Następną stacją linii może być krajalnicą do złożonych wcześniej produktów. W ten sposób można otrzymać np. gotowe kanapki pokrojone w trójkąty. Linia może być zakończona stanowiskiem do pakowania ręcznego, lub automatyczną maszyną do pakowania.

Oczywiście długość linii, ilość stanowisk, liczba urządzeń oraz ich kolejność może być dopasowana pod indywidualne życzenie klienta tak, aby idealnie pasowała do konkretnych potrzeb i produktów.

Cechy i zalety linii:

  • monitory na każdym stanowisku pokazujące jakie czynności należy wykonać (opcja),
  • modułowa konstrukcja pozwalająca na łatwą rekonfigurację linii,
  • regulowane wysokości transportera i stojaków na produkty dla najwyższej ergonomii,
  • dezynfekcja taśmy przenośnika za pomocą światła UVC dla higienicznej produkcji (opcja),
  • możliwość produkcji kanapek, deserów, ciastek na jednej linii.

 

Linia do kanapek SNACK FLEX LINE Krumbein Rationell