PLN

Pistolety

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Sprężyna z zaworem do pistoletu ALEXO, Schneider
  Sprężyna z zaworem do pistoletu ALEXO, Schneider
  70,13 zł 86,26 zł
 2. Dysza do pistoletu ALEXO, Schneider
  Dysza do pistoletu ALEXO, Schneider
  Już od 100,44 zł 123,54 zł
 3. Zbiornik zapasowy do pistoletu ALEXO, Schneider
  Zbiornik zapasowy do pistoletu ALEXO, Schneider
  175,22 zł 215,52 zł
 4. Wąż do pistoletu do strychowania, Schneider
  Wąż do pistoletu do strychowania, Schneider
  185,84 zł 228,58 zł
 5. Dysza czyszcząca do pistoletu ALEXO, Schneider
  Dysza czyszcząca do pistoletu ALEXO, Schneider
  237,16 zł 291,71 zł
 6. Przedłużenie dyszy do pistoletu ALEXO, Schneider
  Przedłużenie dyszy do pistoletu ALEXO, Schneider
  254,42 zł 312,94 zł
 7. Pistolet do strychowania pieczywa, Schneider
  Pistolet do strychowania pieczywa, Schneider
  274,11 zł 337,16 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne produkty, wykorzystywane w branży piekarniczej i cukierniczej, między innymi pistolety do strychowania i inne niezbędne akcesoria cukiernicze.

Pistolet do strychowania

Profesjonalny pistolet do strychowania pieczywa jest niezbędnym elementem w każdej dobrej piekarni. Używa się go, aby uzyskać chrupiącą skórkę i tym samym podnieść walory smakowe wypieków. Innymi sposobami nie jest łatwo uzyskać taką wyjątkową strukturę. Przy pomocy pistoletu do zraszania pieczywa, mamy zapewnioną gwarancję miękkiego miąższu oraz chrupiącej skórki. To jest coś, co klienci lubią najbardziej. Metoda ta sprawdza się zarówno przy chlebach na zakwasie, jak i przy wypiekach drożdżowych. Urządzenia do natryskiwania z naszego sklepu internetowego wyróżniają się materiałami najlepszej jakości. Pistolety są solidne, łatwe w użyciu oraz precyzyjne. W razie potrzeby dostępne są do nich inne akcesoria w pełni kompatybilne. Za pomocą pistoletu do natryskiwania możemy uzyskać idealny strumień rosy.

Pistolet do natryskiwania

W naszej ofercie akcesoriów piekarskich dostępny jest również pistolet do natryskiwania emulsją bądź jajkiem. Zadba on o idealnie złocistą skórkę na wszystkich wypiekach, tak iż swoim wyglądem będą zachęcać do skosztowania. Model ten jest produkcją niemiecką i gwarantuje nam najlepszą jakość i solidność. Z jego pomocą już nie będą musieli państwo wykonywać tej pracy ręcznie. Rozwiązanie to pozwoli zaoszczędzić dużo czasu, szczególnie jak przerób w danej piekarni lub cukierni jest dosyć wysoki. Pistolet do natryskiwania emulsją zapewnia wysokie sprężanie oraz możliwość regulacji, tak aby uzyskać delikatny efekt chmurki lub strumienia. Ergonomiczna rączka doskonale układa się w dłoni i nie powoduje żadnego dyskomfortu nawet po dłuższym czasie pracy. Urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, jednoczenie jest wyjątkowe lekkie i poręczne. Wybór pistoletu do natryskiwania z pewnością przyczyni się do oszczędności w twojej piekarni bądź cukierni oraz do usprawnienia jej pracy. Elementem dodatkowym, który można dokupić do tego produktu jest również praktyczny zbiornik zapasowy. 

Dysza do pistoletu

Potrzebują Państwo części zamiennych? Znajdziecie u nas Państwo wszystko, co jest niezbędne do pistoletów, między innymi sprężyny z zaworem, węże do strychowania czy dysze czyszczące do pistoletu. Dostępna jest również dysza do pistoletu w kilku podstawowych typach, między innymi R4 czy R8. Aby sprawnie spryskiwać pieczywo ułożone na blachach i formach w wózku warto wybrać przedłużenie dyszy do pistoletu ze specjalnie zakrzywioną przedłużką, która znacząco ułatwi i usprawni pracę, co podniesie renomę każdej piekarni. Produkty te można wykorzystać we własnych większych i mniejszych zakładach, co pomoże zadbać o rozwój biznesu i ulepszenie oferty. Są one odpowiednie dla każdego, kto ceni nowoczesne rozwiązania i sprawną pracę. Wszystkie akcesoria oraz pistolety w naszej kolekcji cechują się wysoką jakością, oraz starannym wykonaniem - są one wyborem na lata. Z pewnością zaspokoją więc wszystkie potrzeby potencjalnych klientów. Ponadto wszystkie zamówienia realizowane są niezwykle szybko tak, aby właścicieli piekarni i cukiernik jak najwcześniej mogli zacząć z nich korzystać.