Maszyny dla higieny produkcji

Maszyny dla higieny produkcji

Popularne produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-20 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-20 z 23

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zmywarki przemysłowe

W HERT od lat zaopatrujemy przemysł spożywczy, piekarniczy i cukierniczy oraz gastronomię w wysokiej jakości zmywarki,wyparzarki, czyszczarki oraz środki myjące. Dostarczamy, instalujemy oraz uruchamiamy specjalistyczne maszyny, dopasowane do specyfiki produkcji danego zakładu. Nasza oferta obejmuje między innymi zmywarki kapturowe, komorowe i tunelowe.

Zmywarki przemysłowe do piekarni i cukierni

Każdy zakład ma w tym zakresie specyficzne wymagania w zakresie higieny produkcji, którym jesteśmy w stanie sprostać, dodatkowo usprawniając dotychczasowy proces mycia. Od lat zajmujemy się dostarczaniem zmywarek oraz instalacją systemów myjących w polskich zakładach. Zapewniamy fachowe doradztwo, trafny wybór oraz dostawę wraz z montażem i uruchomieniem zmywarki.

Dostarczane przez nas zmywarki,wyparzarki zapewniają najwyższą skuteczność mycia. Dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia, doskonale radzą sobie także z nagarem pozostającym na blachach i formach. Oferujemy również maszyny pozwalające na mycie wózków piekarniczych oraz mycie, wyparzanie i nabłyszczanie sztućców, naczyń szklanych, talerzy i filiżanek.

Proponowane przez nas zmywarki cechują się niskim zużyciem energii, wody i środków myjących. Znakomite parametry w tym zakresie osiągają urządzenia firmy Jeros, która wprowadziła program mycia ECO. W celu zmniejszenia strat ciepła zastosowano dodatkową izolację na zbiornikach płuczącym i myjącym. Dzięki temu zmywarka zużywa o 25% mniej energii.

Wyposażenie zmywalni

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne zmywarki przeznaczone do użytkowania w piekarni, cukierni oraz zakładów produkcyjnych z innych branż. W zależności od unikalnych potrzeb i warunków zakładu, do wyboru mamy zmywarki kapturowe, komorowe oraz zmywarki tunelowe.

Zmywarki kapturowe

Zmywarki kapturowe, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, pomieszczą duże i różnorodne gabaryty mytego sprzętu. Do mycia różnorodnego sprzętu różnej wielkości polecamy zmywarki kapturowe otwierane od góry z dostępem z trzech stron dla wygodnego załadunku i rozładunku komory myjącej. Jeśli jednak otwieranie kaptura z góry nie jest możliwe, dedykowanym rozwiązaniem może być model otwierany jedynie z przodu, na przykład zmywarka 8160 marki JEROS. Zmywarki kapturowe JEROS umożliwiają również mycie naczyń szklanych.

Higienę mycia, w tym wysoką czystość wody, zapewniają w zmywarkach JEROS wydajne systemy filtracji oraz elektrowypolerowane krawędzie komory myjącej, ramy i filtrów. Czasy mycia i zużycie wody mogą wynosić odpowiednio od 1 minuty oraz około 0-10-16 l/cykl mycia, w zależności od modelu, programu i stopnia zabrudzenia mytego sprzętu.

Jeśli w Twoim zakładzie generowana jest duża ilość silnie zabrudzonego sprzętu, polecanym rozwiązaniem będzie zmywarka z ramą myjącą bądź z dodatkowym trybem mycia pulsacyjnego.

Zmywarki komorowe

Komorowe (rotacyjne) zmywarki marki Komza przeznaczone są do mycia wózków piekarniczych, wózków garowniczych, wędzarniczych oraz znajdujących się na nich blach wypiekowych. Dodatkowo można w nich umyć pozostały sprzęt produkcyjny. Myjki te są w stanie umyć 1-2 wózki w jednym cyklu mycia, w zależności od programu od 4 minut do 1 godziny, przy zużyciu wody 4-18 l/cykl mycia.

Wysokie ciśnienie mycia w zakresie 4-16 barów oraz automatyczne dozowanie środka myjącego pozwala na przynajmniej 20% redukcję ilości zużywanej chemii. Suszenie przy pomocy napędu wirowania (moc 0,2 kW) umożliwia też ograniczenie zużycia energii.

Zmywarki tunelowe do koszy

W zakładach używających duże ilości koszy, ze względu na sprawność i szybkość mycia, zastosowanie znajdują specjalistyczne zmywarki tunelowe, które są konstruowane z myślą o czyszczeniu tego typu wyposażenia. Ich wydajność kształtuje się na poziomie 150-230 umytych sztuk na godzinę. Oferowane przez nas zmywarki tunelowe JEROS umożliwiają mycie kilku wymiarów koszy bez konieczności ich segregowania. Urządzenia te myją pod ciśnieniem 3 barów przez 4 wirujące ramiona z dyszami, a ponadto pozwalają na automatyczne transportowanie koszy do zbiornika myjącego. Dostawiając do zmywarki automatyczny moduł odmuchująco-osuszający, zyskujemy możliwość natychmiastowego wykorzystania umytych przedmiotów tuż po wyjęciu ze zmywarki.

Środki myjące

Naszym klientom polecamy także uniwersalny Górasal NMD. To nisko pieniący się płyn do mycia i dezynfekcji przedmiotów oraz urządzeń mających kontakt z żywnością. Preparat przeznaczony jest do pojemników z tworzyw sztucznych oraz stali kwasoodpornej. Może być stosowany w myjkach automatycznych, a przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności może być używany również do mycia ręcznego. Zapewniamy doradztwow zakresie wyboru odpowiedniego środka chemicznego w zależności od potrzeb i specyfiki zakładu.

Wyposażenie do czyszczenia blach

Kompleksowa oferta HERT to nie tylko zmywarki kapturowe, zmywarki komorowe czy wydajne zmywarki tunelowe. Naszym klientom polecamy również inne rozwiązania dostarczane przez sprawdzonych producentów, w tym wymienionej wcześniej firmy Jeros.

Czyszczarki blach

Stalowe, wytrzymałe (około 1 000 000 blach) szczotki czyszczarki marki JEROS szybko i skutecznie usuwają nagar i wszelkie zapieczenia z blach. Ich wydajność sięga nawet 1000 blach na godzinę. Do każdej czyszczarki firmy JEROS proponujemy zakup wózka, na którym układane są czyste blachy. Do czyszczarek można dostawić automatyczny załadunek blach piekarniczych i cukierniczych.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.