Maszyny dla higieny produkcji

Maszyny dla higieny produkcji

Popularne produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 27

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Czyszczarka do blach 9015 Jeros
  Czyszczarka do blach 9015 Jeros
  Już od 84 252,37 zł brutto 103 630,41 zł
 2. Czyszczarka do blach 9011 Jeros
  Czyszczarka do blach 9011 Jeros
  Już od 67 532,30 zł brutto 83 064,73 zł
 3. Czyszczarka do blach 6015 Jeros
  Czyszczarka do blach 6015 Jeros
  Już od 77 638,86 zł brutto 95 495,80 zł
 4. Czyszczarka do blach 6011 Jeros
  Czyszczarka do blach 6011 Jeros
  Już od 56 307,97 zł brutto 69 258,80 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 27

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Zmywarki przemysłowe

W HERT od lat zaopatrujemy przemysł spożywczy, piekarniczy i cukierniczy oraz gastronomię w wysokiej jakości zmywarki,wyparzarki, czyszczarki oraz środki myjące. Dostarczamy, instalujemy oraz uruchamiamy specjalistyczne maszyny, dopasowane do specyfiki produkcji danego zakładu. Nasza oferta obejmuje między innymi zmywarki kapturowe, komorowe i tunelowe.

Zmywarki przemysłowe do piekarni i cukierni

Każdy zakład ma w tym zakresie specyficzne wymagania w zakresie higieny produkcji, którym jesteśmy w stanie sprostać, dodatkowo usprawniając dotychczasowy proces mycia. Od lat zajmujemy się dostarczaniem zmywarek oraz instalacją systemów myjących w polskich zakładach. Zapewniamy fachowe doradztwo, trafny wybór oraz dostawę wraz z montażem i uruchomieniem zmywarki.

Dostarczane przez nas zmywarki,wyparzarki zapewniają najwyższą skuteczność mycia. Dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia, tłuszcz i przypalenia, doskonale radzą sobie także z nagarem pozostającym na blachach i formach. Oferujemy również maszyny pozwalające na mycie wózków piekarniczych oraz mycie, wyparzanie i nabłyszczanie sztućców, naczyń szklanych, talerzy i filiżanek.

Proponowane przez nas zmywarki cechują się niskim zużyciem energii, wody i środków myjących. Znakomite parametry w tym zakresie osiągają urządzenia firmy Jeros, która wprowadziła program mycia ECO. W celu zmniejszenia strat ciepła zastosowano dodatkową izolację na zbiornikach płuczącym i myjącym. Dzięki temu zmywarka zużywa o 25% mniej energii.

Wyposażenie zmywalni

W naszej ofercie znajdziesz niezawodne zmywarki przeznaczone do użytkowania w piekarni, cukierni oraz zakładów produkcyjnych z innych branż. W zależności od unikalnych potrzeb i warunków zakładu, do wyboru mamy zmywarki kapturowe, komorowe oraz zmywarki tunelowe.

Zmywarki kapturowe

Zmywarki kapturowe, mimo swoich kompaktowych rozmiarów, pomieszczą duże i różnorodne gabaryty mytego sprzętu. Do mycia różnorodnego sprzętu różnej wielkości polecamy zmywarki kapturowe otwierane od góry z dostępem z trzech stron dla wygodnego załadunku i rozładunku komory myjącej. Jeśli jednak otwieranie kaptura z góry nie jest możliwe, dedykowanym rozwiązaniem może być model otwierany jedynie z przodu, na przykład zmywarka 8160 marki JEROS. Zmywarki kapturowe JEROS umożliwiają również mycie naczyń szklanych.

Higienę mycia, w tym wysoką czystość wody, zapewniają w zmywarkach JEROS wydajne systemy filtracji oraz elektrowypolerowane krawędzie komory myjącej, ramy i filtrów. Czasy mycia i zużycie wody mogą wynosić odpowiednio od 1 minuty oraz około 0-10-16 l/cykl mycia, w zależności od modelu, programu i stopnia zabrudzenia mytego sprzętu.

Jeśli w Twoim zakładzie generowana jest duża ilość silnie zabrudzonego sprzętu, polecanym rozwiązaniem będzie zmywarka z ramą myjącą bądź z dodatkowym trybem mycia pulsacyjnego.

Zmywarki komorowe

Komorowe (rotacyjne) zmywarki marki Komza przeznaczone są do mycia wózków piekarniczych, wózków garowniczych, wędzarniczych oraz znajdujących się na nich blach wypiekowych. Dodatkowo można w nich umyć pozostały sprzęt produkcyjny. Myjki te są w stanie umyć 1-2 wózki w jednym cyklu mycia, w zależności od programu od 4 minut do 1 godziny, przy zużyciu wody 4-18 l/cykl mycia.

Wysokie ciśnienie mycia w zakresie 4-16 barów oraz automatyczne dozowanie środka myjącego pozwala na przynajmniej 20% redukcję ilości zużywanej chemii. Suszenie przy pomocy napędu wirowania (moc 0,2 kW) umożliwia też ograniczenie zużycia energii.

Zmywarki tunelowe do koszy

W zakładach używających duże ilości koszy, ze względu na sprawność i szybkość mycia, zastosowanie znajdują specjalistyczne zmywarki tunelowe, które są konstruowane z myślą o czyszczeniu tego typu wyposażenia. Ich wydajność kształtuje się na poziomie 150-230 umytych sztuk na godzinę. Oferowane przez nas zmywarki tunelowe JEROS umożliwiają mycie kilku wymiarów koszy bez konieczności ich segregowania. Urządzenia te myją pod ciśnieniem 3 barów przez 4 wirujące ramiona z dyszami, a ponadto pozwalają na automatyczne transportowanie koszy do zbiornika myjącego. Dostawiając do zmywarki automatyczny moduł odmuchująco-osuszający, zyskujemy możliwość natychmiastowego wykorzystania umytych przedmiotów tuż po wyjęciu ze zmywarki.

Środki myjące

Naszym klientom polecamy także uniwersalny Górasal NMD. To nisko pieniący się płyn do mycia i dezynfekcji przedmiotów oraz urządzeń mających kontakt z żywnością. Preparat przeznaczony jest do pojemników z tworzyw sztucznych oraz stali kwasoodpornej. Może być stosowany w myjkach automatycznych, a przy zachowaniu niezbędnych środków ostrożności może być używany również do mycia ręcznego. Zapewniamy doradztwow zakresie wyboru odpowiedniego środka chemicznego w zależności od potrzeb i specyfiki zakładu.

Wyposażenie do czyszczenia blach

Kompleksowa oferta HERT to nie tylko zmywarki kapturowe, zmywarki komorowe czy wydajne zmywarki tunelowe. Naszym klientom polecamy również inne rozwiązania dostarczane przez sprawdzonych producentów, w tym wymienionej wcześniej firmy Jeros.

Czyszczarki blach

Stalowe, wytrzymałe (około 1 000 000 blach) szczotki czyszczarki marki JEROS szybko i skutecznie usuwają nagar i wszelkie zapieczenia z blach. Ich wydajność sięga nawet 1000 blach na godzinę. Do każdej czyszczarki firmy JEROS proponujemy zakup wózka, na którym układane są czyste blachy. Do czyszczarek można dostawić automatyczny załadunek blach piekarniczych i cukierniczych.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.