Czas realizacji zamówienia:
8-12 tygodni
SKU
JER_9020
Michał Barcicki
phone icon 507 [wyświetl numer]

Czyszczarka do blach piekarniczych i cukierniczych 9020 Jeros

Czyszczarki Jeros serii 9020 to najnowsze i najdoskonalsze maszyny w tym segmencie rynku. Do najważniejszych zalet tych urządzeń, można zaliczyć fakt, iż koszty poniesione na ich zakup ulegają szybkiej amortyzacji z racji ich wysokiej wydajności sięgającej nawet 1000 szt. na godzinę.

Stabilna konstrukcja z blachy kwasoodpornej, wysokiej trwałości i precyzyjnie szlifowane szczotki, ułożyskowane w gumie walce prowadzące, automatyczne olejenie, oraz jednoosobowa obsługa stanowią nie mniej istotne atuty czyszczarki JEROS 9020. Do każdej czyszczarki firmy JEROS proponujemy zakup wózka, na którym układane są czyste blachy. Umożliwia on szybki i łatwy transport blach od czyszczenia do miejsca zastosowania.

Powody, dla których warto zainwestować w maszynę do czyszczenia blach JEROS 9020:

Szybka amortyzacja inwestycji

Maszyna do czyszczenia blach JEROS do minimum skraca nakłady czasowe. Czyszczą i oliwią 100 blach w ciągu 6 - 8 minut. Zaoszczędzony przy tym czas można przeznaczyć na inne produkcyjne działalności!

Precyzja czyszczenia

Precyzyjnie szlifowane, redukujące hałas szczotki ze stali nierdzewnej dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia i przypalenia. Ułożyskowane w gumie walce równomiernie wprowadzają i wyciągają blachę oraz prostują ewentualne deformacje.

Automatyczne olejenie

Olejenie prowadzone przez gumowy wałek zapewnia czyste i równomierne nakładanie oleju na blachę. Można je włączyć lub wyłączyć ręcznie. Regulacyjne śruby pozwalają na indywidualną regulację ilości oleju. W nowej serii zastosowano bezpośredni napęd zębaty, który chroni gumowany wałek przed zużyciem.

System szybkiego oczyszczania

Nieczystości, które osadziły się na szczotkach można usunąć w ciągu kilku sekund wyciągając nieco dźwignię znajdującą się na przedzie maszyny. Pokrywa ochronna, szuflada i wanna olejowa mogą być swobodnie wyjmowane bez użycia narzędzi. Umożliwia to szybkie czyszczenie.

Małe zapotrzebowanie na miejsce

Maszyny do czyszczenia blach JEROS zasadniczo wyposażone są w rolki transportowe i maja standardową wysokość 80 cm. Dzięki temu maszynę można wsunąć pod stół lub stół roboczy.

Wózek na blachy

Do każdej maszyny można kupić wózek, na którym można układać blachy oszczędzając miejsce. Umożliwia on szybki transport blach od czyszczenia do miejsca przeznaczenia bez większego wysiłku. Dzięki zastosowaniu wózka możliwa jest jednoosobowa obsługa maszyny.

Bezpieczeństwo

Dwa wyłączniki ochronne zapewniają optymalne bezpieczeństwo.

Redukcja hałasu

Konstrukcyjne zmiany obudowy oraz systemu czyszczenia wprowadzone w serii 9020 przyczyniły się do redukcji hałasu o 3 Db.

Dane techniczne:

  • Wydajność maszyny do 1000 szt./h
  • Zużycie prądu: 3kW
  • Wytrzymałość szczotek: ok. 1 000 000 blach
  • Szerokość (np. dla blachy 780 x 580 mm): 1373 mm
  • Wysokość: 1912 mm