PLN

Wiaderka

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Pokrywka do wiadra HYG do wiadra 580101, Koti Kobra
    Pokrywka do wiadra HYG do wiadra 580101, Koti Kobra
    Już od 39,16 zł 48,18 zł
  2. Wiadro HYG 15l. do pokrywki 580111, Koti Kobra
    Wiadro HYG 15l. do pokrywki 580111, Koti Kobra
    Już od 89,38 zł 109,95 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Utrzymanie czystości w zakładach piekarniczych, cukierniczych, jak również w innych zakładach przemysłu spożywczego i zajmujących się gastronomią jest niezwykle istotną kwestią. Warto zatem zadbać o to, aby produkty przeznaczone do dbania o porządek były jak najlepszej jakości. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo to co niezbędne, w odpowiedniej jakości oraz rozsądnej cenie. Staramy się, aby oferta, którą możemy zaprezentować była jak najbardziej różnorodna, ponieważ wiemy, że każdego klienta powinno się traktować indywidualnie, a zatem każdy powinien mieć możliwość znalezienia dla siebie najlepszego produktu. Dzięki temu, że firma Hert Akcesoria zapewnia dostępność szerokiej gamy produktów, nie muszą Państwo poświęcać wielu godzin na znalezienie tego, co jest niezbędne do pracy w zakładzie.

Wiadro do wody

W każdym domu znajduje się wiadro do wody. Tak samo w każdym zakładzie powinno się ono znaleźć, aby czystość miejsca pracy była nieskazitelna. Wybierając odpowiednie wiadro do wody, warto zwrócić uwagę na jego pojemność oraz wytrzymałość materiału, z którego zostało ono wykonane. Hert Akcesoria oferuje Państwu bardzo wytrzymałe wiaderka do wody, o pojemności 15 litrów, wykonane ze sztucznego materiału. Mocny uchwyt ułatwi przemieszczanie wiadra bez jakichkolwiek obaw o jego urwanie bądź pęknięcie. Dzięki swojej wytrzymałości utrzymanie czystości zakładu będzie zdecydowanie prostsze dla personelu sprzątającego. Materiał, z którego wykonane są wiaderka do wody są wytrzymałe na uderzenia i inne mechaniczne uszkodzenia, które podczas pracy bywają nieuniknione.

Pokrywka do wiadra

W naszej ofercie można również znaleźć pokrywki do wiadra. Każde wiadro posiada powiązaną ze sobą, pasującą idealnie pokrywkę. Jest ona wykonana z tego samego materiału, co wiadro. Dopasowane są one również pod względem kolorystycznym, dzięki czemu podczas zakupu można stworzyć idealny komplet, który będzie dopasowany do każdego z gustów. Taka pokrywka jest świetnym rozwiązaniem dla personelu sprzątającego podczas transportu wiader do wody, który chroni przed wylewaniem się wody, jak również dostawaniem się do niej niepożądanych substancji z zewnątrz, dzięki czemu na pewno uda się w odpowiedni sposób utrzymać czystość zakładu. Jednak jeżeli pokrywka do wiadra nie jest dla Państwa priorytetem, śmiało możecie zakupić osobno wiadro do wody, bez konieczności zakupu pokrywy.

Dla naszej firmy bardzo istotna jest satysfakcja klienta, przez co każdego dnia staramy się wyszukiwać nowe rozwiązania i poszerzać ofertę, aby wychodzić naprzeciw potrzebom rynku piekarniczego i cukierniczego, oraz szerszego grona zakładów gastronomicznych. Dzięki wiadrom do wody z naszej oferty, czystość Państwa zakładu będzie doskonała, a jej utrzymanie nie będzie tak ogromnym wyzwaniem. Poza tym ceny wiader i pokryw są bardzo przystępne, przez co nie należy wybierać pomiędzy tanim produktem, a czystym zakładem. Dzięki Hert Akcesoria, obie te rzeczy idą w parze, a Państwo mogą się cieszyć dobrym produktem i patrzeć, jak rozwija się wymarzony biznes.