PLN

Fast food

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
  1. Blacha zapiekanka teflonowana, Kempf
    Blacha zapiekanka teflonowana, Kempf
    Już od 412,22 zł 507,03 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Fast food kojarzy się z szybkością i prostotą, ale bardzo często te zalety są osiągane kosztem jakości przygotowywanego jedzenia. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się podejście do street food, a zwłaszcza do fast foodów. Zapiekanki i hamburgery muszą charakteryzować się najwyższą jakością, a kolejne restauracje prześcigają się w nowych pomysłach na ich przygotowanie. Wykorzystując blachy fast food z oferty HERT Akcesoria bardzo łatwo przewyższyć konkurencję serwując fast foody najwyższej jakości.

Blachy do zapiekanek - smacznie i chrupko

W ofercie sklepu znajdują się trzy rozmiary blach przeznaczonych do wypieku zapiekanek. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest wysoka jakość wykonania produktów. Najlepsza blacha do zapiekanek powinna posiadać perforowanie, dzięki któremu wypiekane pieczywo jest bardziej chrupkie i złociste. Za chrupkość zapiekanki odpowiadają setki małych otworów, dzięki którym w blasze pojawia się znakomita cyrkulacja powietrza. Przy tworzeniu blachy do zapiekanek bardzo ważny jest wybór materiału, a najlepsze blachy charakteryzują się również nieprzywierającą powłoką. Nasze blachy wykonane są ze specjalnego stopu aluminium, który gwarantuje zmniejszoną podatność na odkształcenia, co jest bardzo ważne biorąc pod uwagę wysokie temperatury jakim będzie poddawana blacha do zapiekanek. Zastosowanie teflonowej powłoki zapewnia nieprzywieranie jedzenia podczas pieczenia. Kształt blachy również ma znaczenie. Blacha do zapiekanek oferowana przez HERT Akcesoria posiada proste wgłębienie, które pozwala na ułożenie kilku zapiekanek obok siebie, bez konieczności dodatkowego podpierania każdej z nich.

Blacha do hamburgerów - chrupiący sekret sukcesu króla fast foodów

Hamburgery przeżywają złotą erę. Popularna bułka z kotletem potrafi być prawdziwą sztuką. Idealny hamburger musi posiadać idealne składniki, które razem stworzą perfekcyjną kompozycję. Wszystko zaczyna się od bułki, w której przygotowaniu pomoże blacha do hamburgerów HERT Akcesoria. Blacha do hamburgerów wykonana jest z unikalnego stopu stali nierdzewnej lub aluminium i doskonale sprawuje się w pomimo poddawania wysokim temperaturom. Nasze formy wykonane są metodą tłoczenia, która ułatwia utrzymanie ich w doskonałej czystości. Wypiekanie bułek do hamburgerów w specjalnie zaprojektowanej blasze gwarantuje równe bułki, które pomieszczą nawet najbardziej wyszukane składniki hamburgera. Bułki o idealnej wielkości mogą być gwarancją sukcesu, ponieważ to do nich - oprócz mięsa - przykłada się największą wagę podczas oceniania fast foodu, dlatego do ich formowania można wykorzystać profesjonalne linie do bułek gwarantujące najwyższą i powtarzalną jakość. Niezależnie od tego czy bułka do hamburgera będzie pszenna, razowa, ponieważ przygotowana na blasze wysokiej jakości będzie mogła odegrać pierwszoplanową rolę bez żadnych kompleksów. Nasza blacha do hamburgerów nie pozwoli, aby soczyste i pachnące mięso było zamknięte w suchej, albo całkiem przeciętnej bułce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty HERT Akcesoria i wybrania najlepszych blach do zapiekanek i blach do hamburgerów.