PLN

Pojedyncze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Forma aluminiowa 200x100x75-240x100x75 mm (0,5-0,6 kg)
  Forma aluminiowa 200x100x75-240x100x75 mm (0,5-0,6 kg)
  PROMOCJA
  Już od 10,91 zł 13,36 zł 13,41 zł 16,44 zł
 2. Forma Alusteel składana, Bico
  Forma Alusteel składana, Bico
  PROMOCJA
  Już od 34,57 zł 48,60 zł 42,50 zł 59,78 zł
 3. Forma Alusteel składana 35 cm, Bico
  Forma Alusteel składana 35 cm, Bico
  PROMOCJA
  37,29 zł 54,35 zł 45,88 zł 66,85 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Formy do pieczenia to niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej cukierni i piekarni. Są niezwykle przydatne również w warunkach domowych, do wypieku ciast oraz chleba. Te wykonane z metalu oprócz solidności i wytrzymałości na działanie wysokiej temperatury, muszą być także odporne na rdzewienie, aby nie wpływały negatywnie na wygląd oraz smak wypieków. Co więcej, formy do chleba powinny być również dopasowane pod względem właściwości chemicznych surowca, z którego są zbudowane oraz składników użytych do wyrobienia ciasta.

Formy do chleba - materiały dobrane do typu pieczywa

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo formy do chleba wykonane z wytrzymałej wysokiej jakości alusteel, zapobiegającą korozji, które są doskonałe do wypieku pieczywa żytniego oraz mieszanego. Posiadamy także formy w całości aluminiowe, których gładka faktura również idealnie nadaje się do pieczenia chleba mieszanego i żytniego. Wszystkie produkty są również wzmocnione drutem o różnej grubości, dzięki czemu na wiele lat zachowują stabilność i właściwą konstrukcję.

Różnorodny wybór form do chleba

Nasza szeroka oferta w kategorii formy do chleba pozwala na kompleksowe wyposażenie każdej kuchni, cukierni i piekarni, według zapotrzebowania, rodzaju wypieków oraz osobistych preferencji. Posiadamy formy w kształtach łagodnych trapezów oraz prostokątów w wielu wariantach szerokości, długości i głębokości, dzięki czemu pozwalają na pieczenie różnej wielkości chlebów, pierników, bądź keksów. Dostępnych jest także kilka różnych typów materiałów wykorzystanych do produkcji form: aluminium, alusteel i stali kwasoodpornej - na zamówienie, które gwarantują zachowanie gładkiej powierzchni spodu i boków oraz uniemożliwiają zniekształcanie się ścianek.

Profesjonalnej jakości formy do chleba

Najczęstszym problemem, spotykanym podczas korzystania z form metalowych jest ich rdzewienie i pękanie w miejscu łączenia boków. Właśnie dlatego nasze produkty tworzone są z najwyższej jakości metali odpornych na korozję lub pokrytych powłokami antykorozyjnymi. Co więcej, gładka powłoka nie sprzyja przywieraniu brudu i pozwala na łatwe utrzymanie tego typu wyposażenia w czystości. Ilość spawów naszych form do chleba ograniczona jest do minimum. Metoda składania charakteryzuje się bowiem jednolitością dłuższych boków i spodu, a krótsze boki wmontowywane są za pomocą solidnych zgrzewów. Taka konstrukcja zapewnia najwyższą trwałość i wytrzymałość formy, nawet podczas bardzo intensywnego eksploatowania w wysokich temperaturach.

Gwarancją udanych wypieków jest wysokiej jakości zaplecze techniczne. Chleb to wyjątkowo wymagające pieczywo, dlatego aby osiągnąć najlepsze efekty warto wyposażyć się w dedykowane formy, dzięki którym za każdym razem wyjdzie on nie tylko równy, dla także równomiernie wypieczony.