• Innowacyjna, automatyczna stacja smarowania drastycznie redukuje koszty konserwacji
  • Zamykarki są wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej AISI 304
  • Poziom hałasu poniżej 85 dB(A)
  • Układ zamykający jest sterowany przez krzywkę desmodromiczną
  • System mycia W.I.P. (mycie w miejscu) jest dostępny we wszystkich modelach zamykarki
  • System "Stop and go" został zaprojektowany w szczególności dla zamykarki z trzema głowicami - model 0620.
  • Zamykarka może być wyposażona w system DSM (patent Zacmi)
  • Każdy model zamykarki może być zsynchronizowany z dozownicą zarówno mechanicznie jak i elektronicznie za pomocą serwomotorów.
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
ZAC_ZAM_PUSZKA
Tomasz Skrzeczkowski
phone icon 784 [wyświetl numer]

Zamykarki do puszek ZACMI – stała precyzja zamykania

Zamykarki do puszek ZACMI zapewniają higienę produkcji, niezawodność i stałą precyzję zamykania. Dzięki obracającym się puszkom ze zmotoryzowanymi podstawkami zapewniają dużą wydajność produkcji. Automatyczna stacja smarowania w urządzeniach umożliwia redukcję kosztów konserwacji. Zamykarki mają od 3 do aż 12 głowic zamykających i poziom hałasu poniżej 85 dB.

Efektywne wykonanie zamykarek do puszek ZACMI

Zamykarki (w tym także ich górna głowica) wykonane są w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Zapewnia to maksymalną higienę i odporność na korozję. Elementy są wyposażone w zabezpieczenia ze stali nierdzewnej, które umożliwiają odzyskanie produktu wewnątrz urządzenia i jego transfer do kolektora.

Zamykarki ZACMI dostępne są w różnych modelach. Nadają się do zamykania cylindrycznych puszek aluminiowych, kartonowych i plastikowych, pojemników z pokrywkami „Open Top”, „Easy Open” lub „Easy Peel”.

Zamykarki do puszek ZACMI cechuje nowoczesna technologia zamykania

W zamykarkach ZACMI układ zamykający jest sterowany przez krzywkę desmodromiczną, która gwarantuje idealne zamknięcie, i to nawet przy wyjątkowo dużej prędkości. Wszystkie modele zamykarek są kompatybilne z systemem mycia WIP (mycie w miejscu).

Co więcej, każdy model zamykarki może być zsynchronizowany z dozownicą. Synchronizacja może być zarówno mechaniczna, jak i elektroniczna – za pomocą serwomotorów.

System „Stop and go” i DSM w zamykarkach ZACMI

Dodatkowym rozwiązaniem jest system „Stop and go”. Umożliwia on zatrzymanie podstawki w celu przeniesienia nad nią puszki, co zapobiega wyciekowi ze względu na wysoką prędkość obrotową. „Stop and go” został zaprojektowany w szczególności dla zamykarki z trzema głowicami (model 0620).

Zamykarki mogą być także wyposażone w system DSM (patent ZACMI), który gwarantuje natychmiastową kontrolę zamknięcia każdej puszki.

Zamykarka do puszek obsługuje puszki oraz pokrywy blaszane i aluminiowe.