Dozownica tłokowa z zaworem obrotowym Zacmi

  • Prędkość obrotowa maszyny nie wpływa na objętość dozowania ze względu na użycie syfonu
  • Przesłona wchodzi do dyszy dozującej i zamyka ją na spodzie wypuszczając produkt
  • Przejście jest odpowiednie również dla dużych produktów, takich jak ravioli, bez ich uszkodzenia
  • Urządzenie jest dostosowane do mycia WIP, bez konieczności demontażu jakiejkolwiek części
  • Grupa dozowania składa się z tłoka ssącego i dostarczającego oraz przesłony do otwierania i zamykania dyszy napełniającej
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
ZAC_TLOK_OBR
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Dozownica tłokowa z zaworem obrotowym ZACMI – precyzyjne dozowanie

Dozownica tłokowa z zaworem obrotowym ZACMI umożliwia dozowanie płynnych lub gęstych produktów pompowalnych. Urządzenie współpracuje zarówno z produktami zawierającymi, jak i pozbawionymi cząstek stałych. Wśród nich są m.in. koncentraty pomidorowe, keczupy, majonezy czy dżemy.

Dozownica tłokowa przekłada się na wydajne i szybkie dozowanie

Dozownica tłokowa z zaworem obrotowym ZACMI wyposażona jest w syfon, który sprawia, że prędkość obrotowa maszyny nie wpływa na objętość dozowania. Zamontowana w dozownicy przesłona wchodzi bezpośrednio do dyszy dozującej i zamyka ją na spodzie, wypuszczając gotowy produkt.

Grupa dozowania składa się z tłoka ssącego i dostarczającego oraz przesłony do otwierania i zamykania dyszy napełniającej.

Intuicyjna obsługa – zalety dozownicy tłokowej ZACMI

Niewątpliwym walorem jest rozmiar przejścia, który zapobiega uszkodzeniu produktu. Dzięki niemu dozownica tłokowa z zaworem obrotowym ZACMI jest odpowiednia również dla dużych produktów, takich jak ravioli.

Urządzenie jest dostosowane do mycia w technologii WIP. Praca z nim oraz jego konserwacja są znacznie ułatwione, ponieważ podczas czyszczenia nie trzeba demontować żadnej części maszyny.

Dozownica obsługuje opakowania szklane, plastikowe i puszki.