Załadunek i rozładunek koszy do autoklawów Unimac-Gherri

Strona główna Pakowanie Depaletyzacja i paletyzacja Załadunek i rozładunek koszy do autoklawów Unimac-Gherri
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
UGR_Z_R_KOSZE
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Załadunek i rozładunek koszy do autoklawów Unimac-Gherri

W asortymencie maszyn Unimac-Gherri do załadunku i rozładunku koszy do autoklawów znajdują się rozwiązania półautomatyczne (systemy o niskiej wydajności – od 1 do 1,5 warstwy na minutę) i całkowicie automatyczne (systemy osiągające wysokie prędkości – ponad 5 warstw na minutę). Maszyny są przeznaczone do załadunku pojemników wykonanych ze szkła, metalu i plastiku do koszy przeznaczonych do sterylizacji w autoklawach. Urządzenia Unimac-Gherri umożliwiają również wydajny rozładunek wysterylizowanych pojemników.

Jaki system maszyny Unimac-Gherri wybrać?

W systemie półautomatycznym jedyną czynnością manualną jest umieszczanie i usuwanie podkładki z tworzywa sztucznego przez operatora. Pozostałe czynności są zautomatyzowane. Maksymalna prędkość ładowania, jaką osiąga urządzenie, to 2 warstwy pojemników na minutę. W systemie automatycznym wszystkie operacje są wykonywane bez angażowania pracownika. Zautomatyzowane maszyny do ładowania koszy do autoklawów są dostępne z systemem zsuwającym lub głowicą magnetyczną. Maksymalna prędkość to nawet ponad 5 warstw na minutę w zależności od wymiarów kosza i opakowań.

Realizujemy zamówienia na linie z systemami nadzorów. Dzięki temu rozwiązaniu jeden operator może kontrolować wszystkie operacje w czasie rzeczywistym, korzystając tylko z jednego panelu sterującego.