Super oferta sezonowa 2020 Innova #bezryzyka #wiekszyrabat #naraty

Przedstawiamy Państwu trzy programy sprzedażowe przygotowane specjalnie po to by wyjść naprzeciw potrzebom i możliwościom producentów lodów w tegorocznym, wyjątkowym ze względu na COVID-19, sezonie. Poniższe sezonowe promocje, które trwają do końca września 2020r. dotyczą wszystkich urządzeń z włoskiej fabryki Innova: pasteryzatorów, frezerów, dojrzewalników.

#bezryzyka

Przy zakupie maszyny należy wpłacić 30% należności. Hert dostarcza urządzenie. Po sezonie, po trzech miesiącach inwestor ma wybór:

- (tego jeszcze w naszej ofercie nie było!), maszyna zostaje zwrócona bez dodatkowych kosztów,

- maszyna zostaje i pracuje dalej a pozostała należność jest pomniejszona o rabat w wysokości 5%.

To rozwiązanie szczególnie polecamy dla nowych punktów sprzedaży lodów, shake’ów, kaw mrożonych gdy inwestycja nie jest do końca pewna.

#wiekszyrabat

Przy zakupie maszyny należy wpłacić 100% należności, pomniejszonej o dodatkowy 10% rabat.

To rozwiązanie szczególnie polecamy dla producentów i punktów sprzedaży z ustabilizowaną renomą, gdzie poziom zainteresowania konsumentów wyrobami jest przewidywalny.

#naraty

Przy zakupie maszyny należy wpłacić 50% należności. Kolejne płatności są rozłożone na raty: 10%x5 miesięcy.


Uwaga! Rabaty w wysokości 5-10% mogą wydawać się niskie w porównaniu z ofertami konkurencyjnymi. Podkreślamy jednak, że nasze rabaty, są to rabaty liczone, nie od ceny urządzenia w podstawowym, całorocznym cenniku Innova a od lokalnego, cennika sezonowego uzależnionego od cen rynkowych 2020.Oferujemy także dodatkowe korzyści w przypadku zakupu maszyny:

- W celu zmniejszenia kosztów zakupu nowej maszyny Innova, mamy możliwość odkupienia starej maszyny do produkcji lodów. Zaznaczamy uczciwie, że nie zawsze jest to możliwe i jest uzależnione od weryfikacji stanu urządzenia. Decyzja o odkupieniu maszyny używanej jest podejmowana indywidualnie w każdym przypadku.

- Po zakupie nowego urządzenia, Innova oferuje 4 godziny bezpłatnej, indywidualnej konferencji z włoskim technologiem.

- Przypominamy, że Innova jak nikt inny, jako pierwsza na rynku daje 5 lat gwarancji na wszystkie maszyny rzemieślnicze do produkcji lodów.


Wszystkie produkty Innovy biorące udział w promocji można znaleźć na naszej stronie internetowej, klikając link.

 

Skontaktuj się już dziś i dowiedz się więcej!

Tomasz Skrzeczkowski – Product Manager

Tel. + 48 784 036 522

Email: tomasz.skrzeczkowski@hert.pl