PLN

Profesjonalne wyposażenie dla branży spożywczej

Zaprojektuj swój sklep

Skontaktuj się z nami,
a my zaprojektujemy Twój sklep!

HERT studio projektowe – stworzony na potrzeby naszych klientów 8 lat temu.

Nawet najbardziej wyrafinowana kuchnia nie przyciągnie klientów, jeśli nie stworzymy dla niej zachęcającej, nietuzinkowej otoczki w formie starannie zaprojektowanego lokalu! Właśnie w tym celu powstało nasze profesjonalne studio projektowe, w którym dążymy do osiągnięcia perfekcji w zakresie realizowania nawet najbardziej wyszukanych inwestycji. Wcielamy w życie szczegółowo dopracowane projekty, które urzekają nietuzinkowymi, doskonale przemyślanymi rozwiązaniami. W zakres naszej działalności wchodzi projektowanie lokali piekarniczych, cukierniczych, lodziarni, a także pączkarni z konsumpcją na miejscu.

Studio projektowe HERT - zespół specjalistów tworzących z pasją

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy kompleksowo zajmą się realizacją inwestycji, poczynając od researchu rynkowego poprzez sporządzenie rzutu funkcjonalnego wraz z wizualizacją, wycenę inwestycji, nadzór budowlany, kończąc na szkoleniach z ekspozycji towaru, wdrożeniach produktowych oraz przygotowaniu grafik reklamowych. Dzięki naszemu doświadczeniu skutecznie wspieramy początkujące firmy w zakresie budowania własnego wizerunku. Zaprojektuj z nami swój sklep i ciesz się rosnącymi dochodami z prywatnej działalności!

HERT - wyposażenie

Hert Studio w swojej ofercie posiada także między innymi wyposażenie do sklepów takie jak witryny czy oświetlenie. Są to bardzo ważne aspekty, tak by gotowy produkt prezentował się dobrze i zachęcał klienta do zakupu. Więcej informacji o dostępnych produktach w zakładce wyposażenie sklepów.

Kontakt:

Katarzyna Cienkus – 608 621 281

katarzyna.cienkus@hert.pl

zaprojektuj swoj sklepZaprojektuj swój sklep 2