PLN

Frezer DICOM Kalte-Rudi

Czas realizacji zamówienia:
8-12 tygodni
SKU
KR_DICOM
Tomasz Skrzeczkowski
phone icon 784 [wyświetl numer]

Frezer do lodów DICOM Kalte-Rudi

Maszyna do produkcji lodów, która umożliwia produkcję stabilnych, suchych a jednocześnie wysokiej jakości lodów rzemieślniczych w sposób całkowicie zautomatyzowany. Dzięki zastosowaniu w procesie zmrażania diagonalnego kotła, maszyny do produkcji lodów Kalte Rudi produkują lody o wysokiej, stabilnej jakości niezależnie od poziomu wypełnienia bębna frezera.

Diagonalne maszyny do produkcji lodów marki Kalte Rudi łączą zalety tradycyjnej poziomej maszyny do produkcji lodów spożywczych z innymi wysokowydajnymi frezerami do lodów. Lody wyprodukowane w frezerze diagonalnym mają znakomitą stabilną strukturę. Jest to wynik perfekcyjnej współpracy pochyłego kotła o dużej powierzchni schładzania z mieszadłem pracującym na niższej liczbie obrotów z funkcją ugniatania.

Dzięki konstrukcji mieszalnika i otworowi do wylewania masy lodowej, większemu o 40% uzyskane zostanie automatycznie szybsze i bardzo dokładne opróżnianie kotła, przy czym nie wpływa ten proces negatywnie na jakość lodów. Gotowe lody wylewane zostają bez zastosowania systemu zwrotnego ogrzewania.

Dzięki wbudowanemu panelowi kontrolnemu możemy zaprogramować aż 99 procesów zmrażania zapisując ich charakterystyczne parametry (czas, temperatura, prędkość) w pamięci frezera.

Kolejne procesy zmrażania polegają tylko i wyłącznie na wyborze określonego programu i uruchomieniu urządzenia.

Zakończenie procesu zostaje potwierdzone sygnałem dźwiękowym. Zmrażanie mieszanki lodowej w maszynach Kälte Rudi zapewnia powtarzalność produkcji i każdorazowe osiągnięcie optymalnych efektów pracy urządzenia.

Najbardziej wydajne maszyny do produkcji lodów firmy Kälte Rudi produkowane są w sześciu wielkościach:

• G4 z całkowitą masą wypełniania od 1 do 4 l płynnej mieszanki

• G6 z całkowitą masą wypełniania od 1,5 do 6 l płynnej mieszanki

• G7 z całkowitą masą wypełniania od 2 do 7 l płynnej mieszanki

• G9 z całkowitą masą wypełniania od 2 do 9 l płynnej mieszanki

• G14V4 z całkowitą masą wypełniania od 3 do 14 l płynnej mieszanki

• G16V4 z całkowitą masą wypełniania od 4 do 16 l płynnej mieszanki

Masywny mieszalnik wykonany został z 15 mm stali szlachetnej. Usytuowane w środku zabieraki łatwe są do demontażu i czyszczenia. Wszystkie ruchome części można w bardzo prosty sposób zdemontować i szybko wyczyścić. Ściany boczne są zamknięte, bez otworów, do których mógłby się dostać przerabiany produkt albo nieczystości.

System szybko czyszczący SRS skraca cały proces czyszczenia. Uruchamiając przycisk ogrzewamy kocioł produkcyjny, który natychmiast zostanie oczyszczony. Ogrzewany kocioł aktywizuje środek czyszczący, dzięki czemu zapotrzebowanie na niego i na wodę jest mniejsze. W tylnej ścianie kotła produkcyjnego maszyny do produkcji lodów zamontowane zostało zintegrowane urządzenie płuczące kocioł, dzięki czemu woda wprowadzana jest bezpośrednio do kotła. To innowacyjne rozwiązanie firmy Kälte-Rudi jest obecnie już obowiązującym standardem na rynku.

Zobacz również

/Zobacz również inne produkty z tej kategorii

Dojrzewalnik SYSTEM T 210l Innova
Dojrzewalnik SYSTEM T 210l Innova
PROMOCJA
26 595,00 zł 64 891,80 zł 32 711,85 zł 79 816,91 zł
Frezer MOVI 60 A+ DEMO Innova
Frezer MOVI 60 A+ DEMO Innova
PROMOCJA
62 055,00 zł 124 331,63 zł 76 327,65 zł 152 927,90 zł
Frezer wolnostojący Nemox
Frezer wolnostojący Nemox
Już od 25 486,88 zł 31 348,86 zł