Automatyczny paletyzator z niskim wejściem UNI 600 Unimac-Gherri

Strona główna Pakowanie Depaletyzacja i paletyzacja Automatyczny paletyzator z niskim wejściem UNI 600 Unimac-Gherri
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
UGR_UNI600
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Automatyczny paletyzator z niskim wejściem UNI 600

Automatyczny paletyzator UNI 600, charakteryzujący się niskim wejściem, to jedna z wielu solidnych maszyn do paletyzacji marki Unimac-Gherii. Urządzenia paletyzujące mają zastosowanie w jednym z ostatnich etapów procesu pakowania na linii produkcyjnej. Dzięki paletyzatorowi UNI 600 Unimac-Gherri możliwe jest precyzyjne, w pełni zautomatyzowane układanie paczek i kartonów na paletach.

Jak działa automatyczny paletyzator z niskim wejściem?

Paletyzatory Unimac-Gherri są wysoce wyspecjalizowane. Model UNI 600 jest przeznaczony do załadowywania paczek, kartonów i opakowań foliowych zbiorczych na paletach w szybki i ekonomiczny sposób.

Urządzenie wyróżnia się wśród automatycznych paletyzatorów Unimac-Gherii m.in. systemem sprawdzającym orientację paczki, dwoma separatorami opakowań z pneumatycznym ustawianiem rzędów z odstępami lub bez, dwukolumnową konstrukcją z ruchomą platformą do załadunku i rozładunku warstw. Atutami tej maszyny są również: silnik z przekładnią sterowany falownikiem, boczne łańcuchy napędowe, automatyczny system układania przekładki z opcją ułożenia ręcznego przez operatora.

Paleta wypełniona produktami może zostać odebrana z maszyny za pomocą wózka widłowego lub zostać przetransportowana do owijarki palet.


Dane techniczne:

  • maksymalna waga palety – 350 kg
  • wymiary palety – 800 mm x 1200 mm; 1000 mm x 1200 mm; 1120 mm x 1420 mm
  • maksymalna wysokość palety – 2100 mm
  • maksymalna prędkość – 4 warstwy na minutę