Mroźnia do produktów zapakowanych PACKFROST Heinen

Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
HEI_Packfrost
Przemysław Kornas
phone icon 507 [wyświetl numer]

Mroźnia magazynowa do produktów zapakowanych w kartonu lub skrzynki Packfrost Heinen

Urządzenie z serii Packfrost marki Heinen służy do mrożenia produktów zapakowanych w kartony lub skrzynki, na przykład: mięso zapakowane w kartony, elementy drobiowe w skrzynkach, lody w kuwetach.

MODUŁOWA

Różne wielkości nośników produktu oraz system magazynowy, zmienny w zakresie ilości poziomów jeden nad drugim i liczby nośników produktu jeden za drugim, umożliwiają modułową konstrukcję systemu z punktu widzenia wymaganej mocy zamrażania i liczby miejsc magazynowych, jak również ze względu na wymiary całkowite.

FUNKCJONALNA

System packfrost oferuje najnowocześniejszą technikę sterowania PLC z możliwością zdalnej obsługi technicznej i komunikacji, z wprowadzaniem i zapisywaniem wszystkich parametrów produktu i układu, jak również rozbudowaną wizualizację (np. trójwymiarowy widok instalacji, przegląd produktów w systemie itd.) za pomocą kolorowego ekranu dotykowego.

DOSTOSOWUJĄCA SIĘ

Składowanie produktów może odbywać się z uporządkowaniem lub chaotycznie. Wszystkie poziomy są dowolnie wybierane i można je przydzielić do produktów o tym samym czasie przechowywania. W przypadku zmniejszonej wydajności produkcyjnej, system można optymalnie dopasować do procesu za pomocą metody blokowej.

NIEZALEŻNA

Ruch produktów na nośnikach nie niszczy opakowań i zapewnia dużą swobodę, jeśli chodzi o wielkości i rodzaje opakowań. Dzięki temu, w jednym systemie można równocześnie chłodzić lub zamrażać produkty w kartonach, na tackach lub w pojemnikach z tworzywa sztucznego (np. E1, E2 lub E3).

ENERGOOSZCZĘDNA

Ciągłe rejestrowanie obciążenia cieplnego w systemie umożliwia inteligentną regulację liczby aktywnych wentylatorów, prędkości powietrza oraz natężenia przepływu powietrza. Gdy zapotrzebowanie spada, następuje odłączenie i aktywne odszranianie całych zespołów chłodnic powietrznych.

EKONOMICZNA

Chłodnice powietrza z obniżonymi stratami ciśnienia oraz zoptymalizowane przepływowo prowadzenie zimnego powietrza zapewniają ekonomiczną eksploatację urządzeń. Aktywne śluzy powietrzne przy każdym wlocie i wylocie systemu, jak również sekwencyjne odtajanie zapewniają ciągłą pracę przez 365 dni.

INTELIGENTNA

Inteligentne zarządzanie miejscem magazynowym umożliwia podgląd w zakresie liczby, położenia i pozostałego czasu przechowywania produktów. Procesy w rodzaju wejścia lub wyjścia z magazynu lub obu równocześnie są tak samo zaprogramowane fabrycznie i łatwo wywoływane, jak programy obsługi technicznej i diagnostyki urządzeń.

BEZPIECZNA

Wysokie bezpieczeństwo użytkowania i niezwykła dynamika urządzeń są uzyskiwane poprzez konsekwentne eliminowanie ruchomych części i poprzez najnowocześniejszą technikę serwomechanizmów. Inteligentne czujniki przyrostowe umożliwiają precyzyjne pozycjonowanie, jak również ciągłą, samoczynną kontrolę systemu.

DOPASOWANA

Urządzenie packfrost może być wyposażone w liczne opcje, np. sterowane częstotliwościowo wentylatory, izolowane dno ze stali nierdzewnej lub układ kamer. Oferujemy również indywidualnie dopasowane systemy logistyczne od produkcji po sortowanie i paletyzację, włącznie ze skanerami laserowymi i wagami taśmowymi.