Tylki nierdzewne w pudełku. Kompelet 38szt. Wysokość 50 mm, Schneider

Strona główna Akcesoria Akcesoria piekarskie Torty i akcesoria Tylki do tortów Tylki nierdzewne w pudełku. Kompelet 38szt. Wysokość 50 mm, Schneider
343,43 zł 279,21 zł
Czas realizacji zamówienia:
1-3 tygodnie
W magazynie
SKU
197060
Akcesoria
phone icon 500 [wyświetl numer]
-
+

Tylki nierdzewne w pudełki. Kompelet 38szt. Wysokość 50 mm, Schneider

Profesjonalne tylki nierdzewne w pudełku komplet 38 sztuk to idealna propozycja dla każdego cukiernika, który przygotowuje prestiżowe wyroby cukiernicze i potrzebuje niezawodnych oraz wyjątkowo funkcjonalnych akcesoriów do pracy. To praktyczny komplet solidnych narzędzi, które umożliwiają tworzenie nawet najbardziej wymyślnych wzorów oraz niepowtarzalnych kompozycji z dowolnej masy cukierniczej. Idealnie sprawdzają się w przypadku ozdabiania wystawnych tortów oraz deserów na szczególne okazje! Tylki o wysokości 50 mm, wykonane z trwałej stali nierdzewnej, posiadają adaptery worka.

Akcesoria cukiernicze do zadań specjalnych

Szeroka oferta sklepu HERT Akcesoria skierowana jest do każdego, kto pragnie przygotowywać efektowne i zjawiskowe wypieki. Wysokiej jakości, niezawodne akcesoria cukiernicze z naszego sklepu doskonale sprawdzą się zarówno w profesjonalnych zakładach przemysłu spożywczego, jak i w prywatnych gospodarstwach domowych.