Szpatuła nierdzewna wygięta ostrze okrągłe, Schneider

Strona główna Akcesoria Akcesoria piekarskie Łopatki i szpatuły Szpatuły cukiernicze Szpatuła nierdzewna wygięta ostrze okrągłe, Schneider
33,33 zł 27,10 zł
Czas realizacji zamówienia:
1-3 tygodnie
W magazynie
SKU
200611
Akcesoria
phone icon 500 [wyświetl numer]
-
+

Szpatuła nierdzewna wygięta ostrze okrągłe, Schneider

Wykończenie ciasta apetyczną polewą stanowi gwarancję, że wypiek wywoła ogromne wrażenie! Aby końcowy efekt był udany warto korzystać z profesjonalnych akcesoriów, dzięki którym nawet osoba bez dużej wprawy bez trudu poradzi sobie z dekorowaniem wyrobów cukierniczych! Profesjonalna szpatuła nierdzewna wygięta ostrze okrągłe przydaje się podczas temperowania oraz dekorowania rozmaitych wypieków czekoladą lub inną formą polewy. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która pozwala na długotrwałą eksploatację oraz nadaje się do kontaktu z żywnością. Szpatuła posiada skrobak z unikalnym, zaokrąglonym ostrzem ułatwiającym precyzyjne rozprowadzenie polewy.

Wymiary produktu: 120x110mm.

Solidne akcesoria dla cukierni i nie tylko

Asortyment naszego sklepu to wyłącznie profesjonalne, wysokiej jakości akcesoria, które z powodzeniem sprawdzą się w każdej branży związanej z żywnością, a także w domowych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu HERT!