Sito do mąki z tworzywa z siatką nylonową, śr.240 mm, oczko 0.5 mm, Schneider

Strona główna Akcesoria Akcesoria piekarskie Sita Sito do mąki z tworzywa z siatką nylonową, śr.240 mm, oczko 0.5 mm, Schneider
95,64 zł 77,76 zł
Czas realizacji zamówienia:
1-3 tygodnie
W magazynie
SKU
200240
Akcesoria
phone icon 500 [wyświetl numer]
-
+

Sito do mąki z tworzywa z siatką nylonową, śr.240 mm, oczko 0.5 mm, Schneider

Sito do mąki z siatką nylonową 240 oczko 0,5 mm wykonane jest z solidnego tworzywa sztucznego, które zapewnia produktowi wydajność, trwałość oraz wytrzymałość. Sito zapewnia odpowiednie efekty podczas procesu przesiewania mąki, który realizowany jest m.in. w cukierniach oraz piekarniach. W związku z tym akcesoria są użytkowane w dużej ilości miejsc.

Produkt wyposażono w specjalną siatkę nylonową, która zapewnia użytkownikom jeszcze lepsze wyniki przesiewania. Poza tym sito jest łatwe w użytkowaniu, można je swobodnie złapać i potrząsać nim w dowolne strony, zgodnie ze swoimi preferencjami. Mąka z użyciem takiego sita będzie w optymalny sposób przesiana i gotowa do użytku, np. podczas wypieku bułek oraz chleba. To znaczne ułatwienie pracy w wielu zakładach cukierniczych oraz piekarniczych.