Wieszak do worków i do tylek stalowy, malowany 500x500 mm, na 4 worki i 51 tylek, Schneider

Strona główna Akcesoria Akcesoria piekarskie Torty i akcesoria Wieszak do worków i do tylek stalowy, malowany 500x500 mm, na 4 worki i 51 tylek, Schneider
280,70 zł 228,21 zł
Czas realizacji zamówienia:
1-3 tygodnie
W magazynie
SKU
157000
Akcesoria
phone icon 500 [wyświetl numer]
-
+

Wieszak do worków cukierniczych i do tylek stalowy, malowany 500x500 mm, na 4 worki i 51 tylek, Schneider

Utrzymanie porządku wśród licznych akcesoriów cukierniczych nie należy do łatwych zadań, warto jednak zadbać o to, aby każdy przedmiot miał swoje miejsce i był łatwo dostępny. Dbanie o należyty porządek ma duży wpływ na efektywność pracy oraz sprawne wykonywanie każdej czynności! Polecamy praktyczny wieszak do worków i tylek stalowy malowany na biało, który umożliwia wygodne zawieszenie 4 worków oraz 51 tylek cukierniczych. Estetyczny wygląd oraz przemyślana konstrukcja sprawiają, że przedmiot ten odnajdzie się w każdej cukierni!

Praktyczne rozwiązania dla profesjonalistów

Podczas przygotowywania rozmaitych wypieków bardzo ważne jest zapewnienie łatwego dostępu do najczęściej wykorzystywanych narzędzi oraz akcesoriów. Funkcjonalny wieszak do worków i tylek pozwoli w razie potrzeby błyskawicznie znaleźć każdy potrzebny element, a przy tym zapewni należytą wytrzymałość i będzie pełnił swą rolę przez długie lata.