Ubijaczka do śmietany TOP CREAM 5-30l Bakon Food Equipment

Strona główna Cukiernictwo Ubijaczki do śmietany Ubijaczka do śmietany TOP CREAM 5-30l Bakon Food Equipment
Czas realizacji zamówienia:
1 dzień
SKU
BAK_TC530
Michał Barcicki
phone icon 507 [wyświetl numer]

Ubijaczka do śmietany Top Cream 2-10l BAKON

Urządzenie do ubijania śmietany nowej generacji, w którym stosowana jest inna technologia niż w tradycyjnym ubijaniu mikserem. Polega ona na intensywnym, równomiernym wtłaczaniu powietrza do masy, łagodnym mieszaniu i utrzymywaniu temperatury poniżej 7 st. C. Dzięki temu bita śmietana jest lżejsza i bardziej delikatna w smaku, a przy tym stabilniejsza i trwalsza w porównaniu do tradycyjnej metody ubijania. Dekoracje zachowują ostre krawędzie nawet do 2-3 dni w zależności o warunków produkcji i przechowywania produktów.

Najważniejszą korzyścią przekładającą się na istotne obniżenie kosztów produkcji jest osiągana objętość - w zależności od jakości surowca o 30 -50% większa niż przy tradycyjnym ubijaniu mikserem.

Urządzenia są wykonane ze stali nierdzewnej, mobilne (kółka z blokadami), ergonomiczne (odpowiedniej wysokości), łatwe do czyszczenia (wyjmowalny każdy element mający kontakt ze śmietaną). Wyposażone są w zespół ozonowania, który dezynfekuje maszynę i ułatwia utrzymanie jej sterylności.

Dł./szer./wys. w mm dla TOP CREAM 5 – 30L : 840/640/1110 mm

Wszystkie urządzenia BAKON® spełniają normy HACCP.
BAKON® posiada certyfikat ISO 9001 = jakość, niezawodność, powtarzalność.

BAK_TC530_3 (199.34 kB)