Polagra Tech - Salon mięsny 30.09.-3.10.2019

polagra banner

 

30.09. - 3.10.2019
godz. 09:00 - 17:00 (ostatni dzień nieco krócej, do godz. 16:00)
Poznań, ul. Głogowska 14
Pawilon 5, Stoisko nr 71, 69 oraz 21

Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Polagra-Tech 2019. Przygotowaliśmy prezentację wybranych pozycji z naszej bardzo szerokiej oferty. Wybraliśmy konkretne urządzenia, koncepcje i zestawy maszyn z myślą o problemach i potrzebach, o których rozmawiamy z naszymi klientami, dostawcami i specjalistami związanymi z naszą branżą.

 

Będzie można zobaczyć we wspólnym projekcie HERT + METALBUD NOWICKI przykładową instalację z działu logistyki koszy.

 

Na ekspozycji przedstawimy nasze sprawdzone i polecane systemy natłuszczania olejem, czyli urządzenia i profesjonalne środki antyadhezyjne, emulsje BIO i oleje marki DÜBÖR.

 

 

 

Gwiazdą naszej wystawy będzie urządzenie Rheon KN551 do inkrustacji, czyli kreatywnego łączenia smaków i mas.

Pokażemy co potrafi to urządzenie. We współpracy z technologami All Spice przeprowadzimy pokazy produkcji różnych innowacyjnych wyrobów.

 

Pozostałe eksponowane urządzenia to dozowniki z fabryki Unifiller, smażalniki WP Riehle Schomaker, panierownica, marynownica, megaformer, urządzenia do profesjonalnej obróbki cieplnej (Firex, piecyki gastronomiczne Bake Off).

firex
roboqbo


Nie zabraknie również drobniejszego sprzętu, np. ubijaczki, wagi.

Pokażemy, że mamy w ofercie także usługi Hert Studio, które projektuje i wyposaża sklepy oraz punkty sprzedaży żywności gotowej. Na stoisku znajdzie się tylko część oferty Hert Studio, czyli witryny do ekspozycji wędlin i specjalistyczne oświetlenie dedykowane do sklepów z żywnością.

 

 

Zapraszamy!

Informacja: marketing@hert.pl tel.: 510 085 852