MONOBLOK - PŁUKANIE, DOZOWANIE, ZAKRĘCANIE ZACMI

Strona główna Pakowanie Pakowanie do pojemników szklanych i puszek Słoiki MONOBLOK - PŁUKANIE, DOZOWANIE, ZAKRĘCANIE ZACMI
  • Możliwość zastosowania różncyh dozownic
  • Zastosowanie technologii Ultra Clean
  • Filtracja powietrza za pomocą filtrów HEPA
  • Możliwość pracowania z dozowaniem na zimno i otrzymania bardzo długiego czasu przydatności do spożycia!
SKU
ZAC_MONOBLOK
Skontaktuj się z menagerem:
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Monoblok – płukanie, dozowanie i zakręcanie z profesjonalnymi produktami ZACMI

Monoblok ZACMI to trzy urządzenia w jednym: funkcjonalna płuczka, precyzyjna dozownica i niezbędna zakręcarka. Doskonale współpracuje z płynnymi i gęstymi produktami spożywczymi. I to zarówno z tymi, które mają cząsteczki stałe, jak i tymi, które są ich pozbawione.

Jeden Monoblok ZACMI – wiele zastosowań i technologia Ultra Clean

Monoblok ZACMI to nie tylko płukanie, dozowanie i zakręcanie. To również możliwość użycia różnych dozownic – od tłokowej, przez przepływową, aż do próżniowej i grawitacyjnej.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom urządzenie jest nieodzownym elementem nowoczesnych linii pakujących produkty w słoiki, butelki czy puszki. Sprawdzi się m.in. w produkcji soków, przecierów owocowych i warzywnych, sosów pomidorowych, ketchupów, innych sosów i zalew.

Monoblok – płukanie, dozowanie, zakręcanie w technologii Ultra Clean

W urządzeniu zastosowano też technologię Ultra Clean. Polega ona na filtracji powietrza za pomocą filtrów HEPA i nadciśnienia w komorze maszyny, a także na odkażaniu pojemników i nakrętek za pomocą nadtlenku wodoru.

Efekt? Znaczne zmniejszenie ilości mikroustrojów w produkcie o Log2 (Bactillus Subtilis) lub o Log6 (bakterie mlekowe, pleśń) w porównaniu do tradycyjnego dozowania. Ultra Clean pozwala pracować z dozowaniem na zimno i otrzymać bardzo długi czas przydatności do spożycia.

Monoblok ZACMI obsługuje opakowania szklane, plastikowe i puszki.