Linia Universal Pastry Rademaker

Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
RAD_linia_universal_pastry
Gabriel Senderek
phone icon 507 [wyświetl numer]

Linia Universal Pastry Rademaker


Ciastka są coraz bardziej popularne przy śniadaniu lub jako przekąska pomiędzy posiłkami. W dowolnym kształcie i rozmiarze, czyste lub wypełnione najlepszą czekoladą lub przetworami, wszystkie wypieki i produkty laminowane można kształtować za pomocą linii Universal Make-up opracowanej przez Rademaker. Ta linia produkcyjna umożliwia formowanie i kształtowanie ciasta (głównie ciasta laminowanego) w produkty o wysokiej jakości, dokładnie takie, jakie chcesz, w dużych ilościach (dla średnich i przemysłowych piekarni) i przy doskonałej jakości produktu. Linia Rademaker Universal Pastry może obsługiwać wiele różnych rodzajów ciast o szerokiej gamie kształtów i rozmiarów.

Szerokość robocza linii Universal Pastry wynosi od 600 do 1600 mm. Linia może być wyposażona w szeroką gamę opcji kształtowania ciasta. Aby zwiększyć jej wszechstronność, linię można również wyposażyć w liczne narzędzia, które są zaprojektowane do szybkiego i łatwego przezbrojenia, w tym szczotki do usuwania mąki, noże krążkowe, urządzenia do składania, zwijania, rolowania, noże gilotynowe, narzędzia do stemplowania lub nawet szybkie poziome gilotyny. Możliwe jest również zdobienie za pomocą depozytorów, systemów natryskowych żółtka jaja lub wody, uniwersalnych dozowników lub aplikatora do owoców i serów. Każda operacja jest wykonywana automatycznie.

Linia jest przystosowana do ciągłej produkcji, a jej możliwości zależą od wymagań klientów. Po uformowaniu produkty mogą być automatycznie przenoszone do garowni, mroźni lub na blachy wypiekowe za pomocą taśmy odkładającej lub załadunku w linii.


Wartości dodane:

  • Szybka i łatwa wymiana narzędzi dzięki Tool Assistant i Unique Fit Tooling,
  • Redukcja kosztów dzięki łatwości czyszczenia i higienicznej eksploatacji,
  • Poprawa wydajności wynikająca z zaawansowanej kontroli procesu,
  • Solidne wykonanie narzędzi zapewniające dobrą powtarzalność,
  • Łatwość konserwacji dzięki lepszej dostępności,
  • Higieniczna konstrukcja.

Wszystkie te wartości skutkują udowodnionym obniżeniem kosztów posiadania.


Różnorodność i wszechstronność

Linia Rademaker Universal Pastry składa się z kilku modułów, zaprojektowanych tak, aby elastycznie spełniać Twoje wymagania: monoprodukcja lub wieloprodukcja, półprzemysłowe lub przemysłowe wydajności produkcyjne, to zależy od Ciebie. We współpracy partnerskiej, skonfigurujemy linię Universal Pastry, która najlepiej spełni Twoje potrzeby, mając na uwadze wszystkie wymagania. Nasi specjaliści z przyjemnością wykorzystają swoją wiedzę i doświadczenie, pomagając w wyborze rozwiązania, które będzie najlepiej pasować dla Ciebie i Twoich produktów.

Następna generacja

Dzięki naszej nowej linii Universal Pastry możesz produkować wszelkiego rodzaju ciasta i produkty laminowane o dowolnym kształcie i rozmiarze z nadzieniem lub bez. Znaczną redukcję kosztów posiadania osiąga się dzięki licznym ulepszeniom, takim jak najbardziej wydajna i bezbłędna wymiana narzędzi, niskie koszty utrzymania i uproszczona intuicyjna obsługa. Ponadto pierwsza generacja maszyn została już zaprojektowana do czyszczenia na mokro, a nowa generacja przeniesie Cię na jeszcze wyższy poziom higieny.