Linia do chleba Rademaker

Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
RAD_linia_do_chleba
Gabriel Senderek
phone icon 507 [wyświetl numer]

Linia do chleba Rademaker


Chleb ma wiele kształtów i rozmiarów. To podstawowe pożywienie jest w codziennym menu ludzi praktycznie we wszystkich zakątkach świata. Linia do chleba Rademaker łączy ze sobą tradycyjny smak pieczywa w połączeniu z nowoczesną technologią.

Obecnie stale zmieniające się zapotrzebowanie na nowe rodzaje pieczywa jest odzwierciedleniem jeszcze szybciej zmieniających się postaw konsumentów. Nasza linia do chleba Radamaker przeznaczona jest do produkcji szerokiej gamy pieczywa z ciasta delikatnego, ciasta silnie uwodnionego, ciasta wstępnie fermentowanego, ciasta bio i ciasta sprężystego.

Unikalna modułowa konstrukcja linii produkcyjnej pozwala na szybkie zmiany produktów i rozbudowę o niestandardowe dodatki, które można łatwo dostosować do elastycznego asortymentu. Zaprojektowana, aby spełniać najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, linia Rademaker do chleba zapewni maksymalne wyniki pod względem jakości produktu i zwrotu z inwestycji, ze szczególnym naciskiem na zmniejszenie ilości składników i odpadów.

Linia Rademaker jest oparta na wałkowaniu ciasta. Dzięki wałkowaniu ciasta możesz uformować ciasto w wiele rodzajów wysokiej jakości produktów z ciasta o najwyższej możliwej wydajności. Najpierw tworzony jest ciągły arkusz ciasta, a następnie kształtowany jest produkt końcowy. Można to osiągnąć za pomocą różnych typów jednostek, które wykorzystują metody kształtowania, takie jak cięcie, formowanie/walcowanie, składanie i zaginanie. Aby wykończyć Twoje produkty wszelkiego rodzaju dodatkami, opracowaliśmy posypywacze, które mogą ozdobić Twój produkt cukrem, nasionami, rodzynkami, kawałkami czekolady, żółtkiem jaja i wieloma innymi dodatkami.


Wartości dodane:

  • Doskonała elastyczność dzięki szerokiej gamie ciast i produktów, które można przetwarzać,
  • Szybkie i łatwe czyszczenie,
  • Niskie naprężenia ciasta dzięki zastosowaniu wielu ulepszeń technologicznych,
  • Stała jakość ciasta dzięki licznym ulepszeniom technologii wałkowania,
  • Wydajna produkcja dzięki szybkiej konserwacji, czyszczeniu i wymianom osprzętu,
  • Higieniczna konstrukcja spełnia najwyższe standardy branżowe,
  • Wyjątkowo duża długość ciasta i dokładność wagi.

Wszystkie te wartości skutkują udowodnionym obniżeniem kosztów posiadania.


Różnorodność i wszechstronność

Linia do chleba Rademaker została opracowana z myślą o produkcji szerokiego asortymentu pieczywa dla piekarni średniej wielkości i piekarni przemysłowych. Bez względu na to, jakiego pieczywa potrzebujesz, nasza linia do chleba to potrafi. Linia składa się z szeregu innowacyjnych i wszechstronnych modułów na kółkach, które można z łatwością ustawić w dowolnej kolejności. Ta elastyczność jest kluczowa, jeśli chodzi o konfigurowanie aplikacji i zarządzanie wydajnością produkcji.

Wybierając linię Rademaker Bread Line, zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji, nawet jeśli oznacza to opracowanie nowego dostosowanego modułu. Wydajności wahają się od 500 kg do 6,500 kg na godzinę (wykonanie specjalne: do 9 000 kg na godzinę), stale produkowane godzina po godzinie, dzień po dniu i rok po roku.