Dozownica próżniowa z zaworem zew. Zacmi

  • Zawór umieszczony na zewnątrz zbiornika produktu. Zbiornik jest łatwy do mycia, ponieważ nie ma wewnątrz żadnych elementów mechanicznych
  • Opatentowany zawór Zacmi który może być wyposażony w nóż odcinający
  • Podwójny system czyszczenia zaworu (patent Zacmi)
  • Eliminacja kapania z zaworu
  • Można ją stosować do napełniania puszki do pełna, np. nalewanie zalewy w liniach karmy dla zwierząt
  • Mycie W.I.P. (Mycie w miejscu) bez potrzeby demontażu zaworu
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
ZAC_DOZ_PRÓŻ_ZEW
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Dozownica próżniowa z zaworem zewnętrznym ZACMI – innowacyjne dozowanie

Dozownica próżniowa z zaworem zewnętrznym ZACMI to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie napełniania próżniowego. Doskonale radzi sobie z dozowaniem produktów płynnych i gęstych, w tym zawierających lub pozbawionych dużych cząstek stałych – bez konieczności wymiany jakiejkolwiek części zaworu. Dozownica świetnie sprawdza się na liniach produkcyjnych dań gotowych w słoikach i puszkach.

Atuty dozownicy próżniowej z zaworem zewnętrznym ZACMI

W tym modelu dozownicy próżniowej ZACMI zawór umieszczony jest na zewnątrz zbiornika produktu. Tym samym wewnątrz nie ma żadnych elementów mechanicznych, a to sprawia, że dozownica i jej zbiornik są łatwe w utrzymaniu i myciu.

Opatentowany i użyty w produkcie zawór ZACMI może być dodatkowy wyposażony w nóż odcinający. Jego konserwacja jest również ułatwiona, ponieważ maszyna ma podwójny system czyszczenia zaworu (patent marki ZACMI).

Innowacje w dozowaniu od ZACMI

Dozownica próżniowa z zaworem zewnętrznym ZACMI została wyposażona w system eliminacji kapania zaworu. Maszyna doskonale sprawdza się w trybie napełniania puszek, np. przy nalewaniu zalewy w liniach karmy dla zwierząt.

Dozownica próżniowa z zaworem zewnętrznym ZACMI dostosowana jest do czyszczenia WIP, czyli mycia w miejscu – bez konieczności demontażu zaworu.

Dozownica obsługuje opakowania szklane, plastikowe i puszki.