Wyposażenie cukierni

Wyposażenie cukierni

Popularne produkty
 
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 81-100 z 156

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Ubijaczka z wyposażeniem 100L, AR100 Varimixer
  Ubijaczka z wyposażeniem 100L, AR100 Varimixer
  Już od 95 550,00 zł brutto 117 526,50 zł
 2. Ubijaczka z wyposażeniem 80L, AR80 Varimixer
  Ubijaczka z wyposażeniem 80L, AR80 Varimixer
  Już od 73 500,00 zł brutto 90 405,00 zł
 3. Ubijaczka z wyposażeniem 60L, AR60 Varimixer
  Ubijaczka z wyposażeniem 60L, AR60 Varimixer
  Już od 58 800,00 zł brutto 72 324,00 zł
 4. Ubijaczka z wyposażeniem 40L, AR40 Varimixer
  Ubijaczka z wyposażeniem 40L, AR40 Varimixer
  Już od 46 550,00 zł brutto 57 256,50 zł
 5. Ubijaczka z wyposażeniem 30L, AR30 Varimixer
  Ubijaczka z wyposażeniem 30L, AR30 Varimixer
  Już od 46 550,00 zł brutto 57 256,50 zł
 6. Podnośnik dzieży 200L MEGALIFT Varimixer
  Podnośnik dzieży 200L MEGALIFT Varimixer
  Już od 183 750,00 zł brutto 226 012,50 zł
 7. Podnośnik dzieży 100-140L MAXILIFT Varimixer
  Podnośnik dzieży 100-140L MAXILIFT Varimixer
  Już od 113 680,00 zł brutto 139 826,40 zł
 8. Podnośnik dzieży 30-80L FLEXILIFT Varimixer
  Podnośnik dzieży 30-80L FLEXILIFT Varimixer
  Już od 113 680,00 zł brutto 139 826,40 zł
 9. Ubijaczka bez dod. napędu 5L TEDDY5L Varimixer
  Ubijaczka bez dod. napędu 5L TEDDY5L Varimixer
  Już od 6 360,20 zł brutto 7 823,05 zł
 10. Podnośnik dzieży MULTILIFT do dzież 30, 40, 60L, max. 70kg, Varimixer
  Podnośnik dzieży MULTILIFT do dzież 30, 40, 60L, max. 70kg, Varimixer
  26 460,00 zł brutto 32 545,80 zł
 11. Podnośnik dzieży EASYLIFT do dzież 80, 100, 140L, max 100kg Varimixer
  Podnośnik dzieży EASYLIFT do dzież 80, 100, 140L, max 100kg Varimixer
  19 110,00 zł brutto 23 505,30 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 81-100 z 156

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W HERT zapewniamy profesjonalne wyposażenie do cukierni. Mamy specjalistyczną wiedzę na temat produkcji cukierniczej, popartą ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Dostarczamy i instalujemy urządzenia indywidualnie skonfigurowane oraz dostosowane do potrzeb danego zakładu i charakteru produkcji. Zakres naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż pojedynczych urządzeń, jak i projektowanie oraz wdrażanie większych, bardziej zaawansowanych instalacji. Ponadto projektujemy i wyposażamy całe cukiernie z uwzględnieniem dróg produkcyjnych oraz możliwości przyszłego rozwoju zakładu.

Maszyny cukiernicze

Maszyny cukiernicze HERT umożliwiają sprawną i wydajną realizację różnorodnych procesów produkcyjnych. Oferowane przez nas maszyny do cukierni, dzięki bardzo precyzyjnej i wydajnej pracy, pozwalają na oszczędność surowców, zmniejszają straty i przyspieszają czas produkcji. Projektując konkretne rozwiązania, pamiętamy także o kwestii higieny. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Ci wybrać urządzenia idealnie dopasowane do rodzaju i skali produkcji w Twoim zakładzie.

Kompletne wyposażenie cukierni - zaufaj naszemu doświadczeniu!

Dostarczamy wyposażenie cukiernicze, które usprawni codzienne funkcjonowanie Twojego biznesu. Proponowane przez nas maszyny do cukierni mogą pracować samodzielnie lub zostać zintegrowane z linią produkcyjną. W zależności od specyfiki produkcji mogą to być modele o mniejszych lub większych wydajnościach - dzięki temu sprawdzą się zarówno w cukierni rzemieślniczej, jak i w zakładach działających na skalę przemysłową.

Dozowniki cukiernicze

Oferowane przez nas dozowniki cukiernicze ułatwiają precyzyjne porcjowanie różnego typu mas - płynnych, gęstych lub półpłynnych, gładkich i z cząstkami. Urządzenia nie niszczą struktur dozowanego surowca, obchodzą się z nim delikatnie i nie uszkadzają go. Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych włącznie z igłami i końcówkami dozującymi oraz dyszami ręcznymi, zwiększa znacząco zakres ich zastosowań. Nowoczesne oprogramowanie zapewnia indywidualne, bardzo precyzyjne ustawienia.

Ubijaczki do śmietany

W naszym asortymencie znajdziesz również solidne i wydajne ubijaczki do śmietany. Urządzenia posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość oraz spełniają normy HACCP. Dostarczamy zarówno klasyczne automaty, jak i maszyny nowej generacji ubijające śmietanę za pomocą zmrożonego powietrza. Do wyboru są urządzenia ze sterowaniem ręcznym lub automatycznym, wyposażone w system sterylizacji za pomocą ozonu.

Smażalniki, nadziewarki i pomadziarki do produkcji pączków

Produkcja pączków, niezależnie od wykorzystanych surowców i stopnia automatyzacji, wymaga smażenia w głębokim tłuszczu. Głównym kryterium, jakim należy się kierować, wybierając smażalniki do pączków, jest ich wydajność. Urządzenia mogą być w różnym stopniu zautomatyzowane. Dostępne są modele z prawym lub lewym sterowaniem, z których można stworzyć variostację lub rozbudować o automatyczne nadziewanie .

W HERT współpracujemy z firmą WP Riehle należącą do WP BakeryGroup, która od ponad 50 lat współpracuje z piekarniami nie tylko z Europy, ale i całego świata. WP Riehle zajmuje się konstruowaniem urządzeń o wydajnościach rzemieślniczych i przemysłowych, służących do smażenia produktów w głębokim tłuszczu, w całkowitym zanurzeniu lub swobodnie pływających.

Dzięki zastosowanej technologii wszystkie maszyny WP Riehle gwarantują uzyskanie stałego, powtarzalnego, wysokiej jakości wyrobu. Smażalniki do pączków są wyposażone w elektronicznie sterowany system podgrzewania tłuszczu. Zapewnia on równomierne rozłożenie temperatury i zabezpiecza przed miejscowym przypalaniem tłuszczu. Dużym udogodnieniem są także kółka transportowe, system sygnałów akustycznych oraz nowoczesne oprogramowanie z możliwością zapamiętywania programów smażenia. Urządzenia mogą być w różnym stopniu zautomatyzowane - proces smażenia może przebiegać w pełni automatycznie lub manualnie.

Najpopularniejsze są bez wątpienia pączki nadziewane. W celu szybkiej, dokładnej aplikacji nadzienia do wnętrza pączka oraz precyzyjnego zarządzania surowcem stosuje się nadziewarki. Do oferowanych przez nas urządzeń można dokupić specjalistyczne końcówki, rozszerzające możliwości ich wykorzystania do dozowania innych mas oraz produkcji innej żywności niż pączki.

Kolejnym etapem produkcji pączków jest ich dekoracja przez pokrycie - na przykład pomadą lub czekoladą. W przypadku mas czekoladowych, kakaowych, na bazie tłuszczu kokosowego, HERT poleca czekoladziarkę Chocospray Bakon Food Equipment do szybkiej, efektownej dekoracji za pomocą natrysku bezpośrednio z otwartego i podgrzewanego zbiornika. W przypadku oblewania pączków pomadami, polewami, lukrami proponujemy pomadziarki NBS-Schumann. Dekorują one pączki metodą kurtynową w sposób pełny lub nitkowy.

Produkcja lodów - frezer, pasteryzator, konserwator

Planujesz rozpocząć sprzedaż tradycyjnych, rzemieślniczych lodów? Potrzebujesz uzupełnić sprzęt do ich produkcji? HERT dostarcza urządzenia niezbędne do produkcji, przechowywania i sprzedaży lodów twardych, mlecznych i sorbetów. Są to pasteryzatory, frezery, dojrzewalniki, szafy mroźnicze, chłodnicze i konserwatory.

Wyposażeniem, jakie w pierwszej kolejności kojarzy się z produkcją i sprzedażą lodów, są frezery, pasteryzatory i witryny. Produkcja lodów nie będzie jednak możliwa bez tak podstawowego sprzętu jak zamrażarki i chłodnie, które służą do szybkiego schłodzenia lodów i przechowywania ich do czasu sprzedaży. Polecane przez nas szafy chłodnicze i mroźnicze mają różne zakresy temperatur oraz różne pojemności, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do różnych produktów, nie tylko lodów. Nasz ekspert doradzi, który model będzie najlepszy dla Twojej firmy.

Frezery i pasteryzatory instalowane przez HERT w polskich lodziarniach i cukierniach umożliwiają utrzymanie całkowitej higieny produkcji lodów. Umożliwiają to takie rozwiązania jak mieszadła ze złączem żeńskim, opatentowane konstrukcje mieszadeł czy system szybkoczyszczący SRS.

Wyposażenie cukiernicze z HERT - najwyższa jakość

Dostarczane przez nas wyposażenie do cukierni to wysokiej jakości, nowoczesne i higieniczne maszyny, które są jednocześnie proste w obsłudze. Zapewniają precyzję działania oraz powtarzalność otrzymywanych efektów. Konstrukcja i zastosowane materiały w maszynach cukierniczych umożliwiają i ułatwiają dotrzymanie norm higienicznych oraz czystości mikrobiologicznej produkcji. W HERT współpracujemy ze starannie wybranymi i sprawdzonymi producentami maszyn cukierniczych. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w polskiej branży, proponujemy producentom maszyn modyfikacje i usprawnienia, które są wdrażane specjalnie dla naszych klientów.