Automatyczny paletyzator z wysokim wejściem UNI 602 Unimac-Gherri

Strona główna Pakowanie Depaletyzacja i paletyzacja Automatyczny paletyzator z wysokim wejściem UNI 602 Unimac-Gherri
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
UGR_UNI602
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Automatyczny paletyzator z wysokim wejściem UNI 602

Automatyczny paletyzator UNI 602 marki Unimac-Gherri, charakteryzujący się wysokim wejściem i dwukolumnową konstrukcją z ruchomą platformą, jest przeznaczony do paletyzacji opakowań kartonowych, kartonowo-foliowych i foliowych zbiorczych. Dzięki dwukrokowemu ustawianiu w rzędy, opakowania są układane równo i precyzyjnie.

W pierwszym etapie automatyczny paletyzator sprawdza, czy orientacja paczki jest poprawna. W drugim etapie są tworzone rzędy, a dzięki bocznym i przednim prowadnicom pneumatycznym paletyzacja przebiega bez zarzutu.

Co wyróżnia automatyczny paletyzator UNI 602?

Marka Unimac-Gherri to jeden z liderów wśród producentów maszyn udoskonalających linie produkcyjne. Maszyna do paletyzacji UNI 602 wyróżnia się m.in.: dwoma separatorami z pneumatycznym układaniem rzędów z równymi odstępami lub bez odstępów, dwukolumnową konstrukcją z ruchomą platformą do załadunku warstw, ręcznym lub automatycznym układaniem przekładki, manualnym lub automatycznym umieszczaniem palety na wejściu do maszyny. Palety opuszczające paletyzator są gotowe do odbioru za pomocą wózka widłowego lub transportu do owijarki.


Dane techniczne:

  • maksymalna waga palety – 300 kg
  • wymiary palety – od 800 mm x 1200 mm do 1000 mm x 1200 mm
  • maksymalna wysokość palety – 1750 m
  • maksymalna prędkość – 5 warstw na minutę
  • moc – 11 W