Automatyczny paletyzator z głowicą magnetyczną UNI 400T Unimac-Gherri

Strona główna Pakowanie Depaletyzacja i paletyzacja Automatyczny paletyzator z głowicą magnetyczną UNI 400T Unimac-Gherri
Czas realizacji zamówienia:
na zamówienie
SKU
UGR_UNI400T
Karol Łapiński
phone icon 503 [wyświetl numer]

Automatyczny paletyzator z głowicą magnetyczną UNI 400T

Maszyna UNI 400T marki Unimac-Gherri, wyposażona w głowicę magnetyczną, jest przeznaczona do paletyzacji (załadunku) pustych i pełnych puszek, słoików i butelek z metalowymi wieczkami na palety. Głowica magnetyczna jest pneumatycznie sterowana za pomocą podwójnych elektrozaworów. Może obsługiwać pełne puszki o wadze do 3 kg.

Jak działa automatyczny paletyzator UNI 400T?

Paletyzator UNI 400T charakteryzuje się niskim wejściem. Istnieją dwie możliwości umieszczenia palety przy wejściu maszyny – zadanie to może wykonać operator lub paleta może zostać załadowana automatycznie.

Przenośnik siatkowy typu Intralox jest napędzany za pomocą falownika. Po załadowaniu produktami pełna paleta wyjeżdża z maszyny i jest odbierana przy użyciu wózka widłowego lub transportowana do owijarki palet. Operator maszyny korzysta ze sterownika Siemens Simatic S-7, dzięki któremu możliwe jest szybkie uruchamianie paletyzatora i precyzyjne kontrolowanie jego pracy. Zarówno instalacja elektryczna, jak i ogrodzenie bezpieczeństwa są zgodne z regulacjami CE (klasa 2).


Dane techniczne:

  • maksymalna waga palety – 300 kg
  • wymiary palety – min. 800 mm x 1200 mm, max. 1000 mm x 1200 mm
  • maksymalna wysokość palety – od 1750 mm w standardzie do 2100 mm w specjalnej konstrukcji
  • maksymalna prędkość – 4,5 warstw na minutę
  • moc – 8/10 W